ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» випустило звіт із корпоративної відповідальності за 2013 р.

Кривий Ріг, 24 липня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» випустило звіт із корпоративної відповідальності за 2013 р. Нефінансовий звіт представляє результати діяльності підприємства в області корпоративної відповідальності в чотирьох основних сферах: інвестиції в людей (охорона праці та здоров'я, відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей, розвиток персоналу та кар'єрні можливості), природоохоронна діяльність і відповідальність за продукцію, вклад підприємства в розвиток регіону та м. Кривий Ріг, а також корпоративне управління. Крім того, звіт висвітлює взаємодію підприємства з клієнтами, постачальниками і підрядними організаціями, профспілками та іншими зацікавленими сторонами. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підготовлено відповідно до 10 принципів Глобального Договору ООН і міжнародного стандарту звітності GRI (Global Reporting Initiative), відповідаючи вимогам рівня застосування «В+». Достовірне висвітлення в звіті всіх фактів, подій і результатів діяльності підприємства підтверджено незалежною перевіркою аудиторської компанії «Ернст енд Янг». Отчет напечатан на бумаге Arctic Silk+, производство которой является одним из самых экологически чистых в Европе.

Ірина Єфимчук, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наш новий соціальний звіт – це об'єктивне джерело інформації про основні проекти підприємства у всіх сферах діяльності в 2013 р. Пріоритетними напрямками для нас залишаються виробнича безпека, мінімізація промислового впливу підприємства на навколишнє середовище, соціальний захист наших працівників, соціально-економічний розвиток міста та регіону. Останнім часом українські металургійні підприємства працюють в умовах непростої ситуації на світових ринках. Однак не зважаючи на складнощі, в 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжувало виконання всіх своїх соціальних зобов'язань перед працівниками, розробку інвестиційних планів, забезпечувало впровадження проектів з розширення сортаменту продукції та власної дистриб'юторської мережі. Положення компанії АрселорМіттал як лідера в галузі накладає на нас особливу відповідальність перед своїми робітниками, нашими клієнтами та регіоном, в якому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» веде свою діяльність».

Довідка:
В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» встановлено щорічний цикл нефінансової звітності. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало публікацію звітів із корпоративної відповідальності в 2011 р. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2011 р. був визнаний кращим нефінансовим звітом України за результатами експертного голосування в Конкурсі нефінансових звітів-2012 (Readers’ Choice Award-2012). Участь в конкурсі взяли соціальні звіти більше 30-ти великих компаній України. Наступний звіт із корпоративної відповідальності, що висвітлюватиме соціальні проекти та інвестиції підприємства в 2014 р., планується до публікації в 2015 р.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021