ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосило підсумки соціального конкурсу графіті на тему здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 11 вересня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, проводить щорічний Тиждень Здоров'я з 8 по 12 вересня 2014 р. В рамках Тижня Здоров'я підведено підсумки соціального конкурсу графіті «Твоє здоров'я та безпека», який був оголошений ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» спільно з компанією «3М Україна» в серпні 2014 р.

Конкурс графіті спрямований на привернення уваги до виробничої безпеки та необхідності використання працівниками засобів індивідуального захисту на виробництві. Авторський графіті-малюнок переможниці конкурсу – мешканки Кривого Рогу Юлії Писанко – перенесено на стіну будівлі висотою 11 м на території коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Найкраща робота була визначена професійним журі. Переможниця конкурсу графіті нагороджена коштовними призами від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і компанії «3М Україна».

Андрій Юдін, керівник департаменту безпеки та візуальної комунікації ТОВ «3М Україна»: «За даними Міжнародної Організації Праці щорічно в світі в результаті нещасних випадків і професійних захворювань гине 2,3 млн. людей. Окрім цього відбувається близько 860 тис. інцидентів з травматичними наслідками. Саме тому заходи із забезпечення безпеки робітників є першочерговими. Вже не кажучи про прямі та непрямі збитки, пов'язані з професійними захворюваннями та травматизмом на виробництві, які оцінюють в 2,8 трлн. доларів. Компанія «3М» щорічно інвестує більше 1,5 млрд. доларів для того, щоб створювати інноваційні високоефективні рішення, в тому числі і для галузі охорони праці. Наші фахівці з охорони праці докладають багато зусиль, щоб працівники відповідально та усвідомлено ставилися до безпеки на робочому місці. Цей творчий конкурс став одним з проявів соціальної відповідальності наших компаній».

В конкурсі графіті мали можливість взяти участь робітники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також їхні родичі, друзі та інші мешканці Кривого Рогу. Учасники конкурсу надали ескізи своїх робіт на тему безпеки праці на виробництві. Основними критеріями оцінки конкурсних робіт були оригінальність ідеї, відповідність малюнка темі конкурсу, техніка та якість виконання.

Ірина Приступа, директор медичного центру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Щорічно в період проведення на підприємстві Тижня Здоров'я ми прагнемо залучити до участі в тематичних заходах як наших робітників, так і працівників підрядних організацій. Проведення Тижня Здоров'я допомагає підкреслити, наскільки важливо вести здоровий спосіб життя, а також піклуватися про своє здоров'я та безпеку у виробничих умовах. За традицією в рамках Тижня Здоров'я всі бажаючі працівники підприємства можуть пройти безкоштовне експрес-обстеження в поліклініках ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Також на підприємстві зараз проводяться мобільні медогляди водіїв і опрацювання практичних навичок надання долікарської допомоги. Барвистий результат конкурсу графіті на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» мотивує наших працівників регулярно використовувати засоби індивідуального захисту та додає позитивних емоцій перед початком трудового дня».

Сергій Теслюк, заступник генерального директора з охорони праці та екології: «Здоров'я працівників є одним з найважливіших пріоритетів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Для забезпечення збереження здоров'я людей ми постійно покращуємо умови праці на робочих місцях, фахівці проводять обов'язкові профілактичні огляди, надають висококваліфіковані медичні послуги, а також ми здійснюємо медичне страхування та надаємо путівки для оздоровлення і лікування наших працівників і членів їхніх сімей. В 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки 186,3 млн. грн. Загальний для всієї компанії АрселорМіттал Тиждень Здоров'я спрямований на привернення уваги кожного працівника підприємства та членів сімей наших робітників до проблем власного здоров'я та охорони здоров'я в цілому. Ми нагадуємо, що важливо відповідально та уважно ставитися до власного здоров'я протягом усього життя».

Довідка:
«ЗМ» – одна з найбільш інноваційних компаній світу, штаб-квартира компанії знаходиться в Сент-Пол (Міннесота, США). Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи близько $1,5 млрд. Компанія «3М» виробляє більше 50 тис. найменувань товарів, які реалізовуються майже в 200 країнах світу. Компанія «3М» працює за 35 напрямками, об'єднаними в 5 основних бізнесів: товари для будинку та офісу, телекомунікації та електроніка, охорона здоров'я, матеріали для промисловості та транспорту, візуальні комунікації та системи забезпечення безпеки. ТОВ «3М Україна» зареєстроване в 2005 р.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021