ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Зміни в керівному складі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 25 вересня 2014 р. Парамжит Калон призначений на посаду в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» рішенням Наглядової ради підприємства від 25 вересня 2014 р. Артем Поляков, який займав пост Генерального директора підприємства з березня 2012 р., прийняв рішення покинути компанію АрселорМіттал.

Парамжит Калон, відповідальний за виробництво на підприємстві, має 21-річний досвід роботи в сталеливарній промисловості. Раніше він працював на позиції заступника генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До призначення на цю посаду був Главою технічної адміністрації та Головним керуючим з проектів та стратегії підприємства (2008-2010).

Парамжит Калон почав свою кар'єру в 1995 р. на посаді менеджера з проектів компанії «СМС Зімаг» (колишня назва – «Маннесман Демаг»), одного з найбільших світових новаторів в технології сталі та постачальника обладнання. В кінці 2001 р. він перейшов працювати в компанію Danieli & C (Буттріо, Італія), де відповідав за монтаж і пуско-наладку сталеливарних проектів «під ключ» по всьому світу. Впродовж десяти років пан Калон реалізував і запустив ряд стратегічних сталеливарних проектів основних виробників сталі в Індії, Китаї, Тайвані, Великобританії, Франції, Італії та Росії.

Парамжит Калон закінчив державний інженерний інститут штату Харьяна в Індії і має управлінську ступінь з металургії, а також сертифікат післядипломної освіти з комп'ютерних наук.

Парамжит Калон, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Для мене велика честь отримати призначення на посаду в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». На цій позиції мої зусилля будуть зосереджені на охороні праці, високій виручці від реалізації та чистого прибутку, стабільності виробництва, забезпеченні безперебійних постачань сировини, а також на здійсненні масштабної інвестиційної програми, необхідної для подальшого розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Найважливішими завданнями є відновлення прибутковості підприємства та забезпечення його стабільної роботи в нинішній непростій ситуації на ринку сталі на світовому рівні та в Україні».

Давіндер Чуг, Глава сегменту Африка і СНД компанії АрселорМіттал: «Я хотів би подякувати Артему Полякову за його внесок в роботу підприємства та компанії, особливо під час останнього періоду його роботи, що супроводжувався складнощами в світовій металургійній галузі, а також політичною та економічною нестабільністю в Україні. Користуючись нагодою, хочу ще раз відзначити стійкість і відданість своїй справі всієї команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом останніх місяців цього року. Збереження виробництва в ці неспокійні часи – велике досягнення, і кожен з нас щоденно вносить свій вклад до загальної справи. В Парамжита Калона є багатий досвід роботи в сталеливарній галузі та відмінне знання регіону, в якому працює підприємство. Я впевнений в тому, що він прикладе максимум зусиль, щоб ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, працювало успішно та ефективно».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021