ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю забезпечило бронежилетами своїх працівників, призваних на військову службу під час мобілізації в 2014 р.

Кривий Ріг, 3 жовтня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило бронежилетами всіх своїх працівників, призваних на військову службу під час мобілізації. В рамках мобілізації призвані більше 280 робітників підприємства, з них більше 250 чоловік проходять військову службу у військових частинах Збройних сил України та інших військових формувань.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило військовослужбовців захисною екіпіровкою двох типів:
• бронежилети з бронепластинами виробництва Швеції, Фінляндії (4-ий клас захисту, вага – близько 11 кілограм з урахуванням додаткового захисту шиї та паху людини);
• бронежилети з броне пластинами з композитного матеріалу, що використовуються в арміях Ізраїлю, США, Швейцарії. Вага такого бронежилету – близько 6 кг, він має 6-ий клас захисту.

Всі вироби сертифіковані та мають акт випробування від Міністерства внутрішніх справ України. Постачальником бронежилетів для мобілізованих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало ТОВ «Матеріалознавство» (м. Київ) – компанія, яка надає засоби бронезахисту для Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Управління державної охорони України.

Парамжит Калон, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Україна наразі проходить через складний період в своїй історії, пов'язаний як із значними досягненнями, так і з непоправними втратами. Ми дбайливо зберігатимемо пам'ять про тих наших колег, які цього року віддали своє життя заради благополуччя та миру в своїй країні. Дев'ять загиблих бійців були справжніми патріотами, якими завжди пишатиметься ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Весь наш колектив активно підтримує колег, які з квітня 2014 р. призвані для виконання свого громадянського та військового обов'язку. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує всі свої зобов'язання перед мобілізованими працівниками, забезпечуючи виплати середньої заробітної плати для підтримки їхніх сімей. Ми підтримуємо з ними активний контакт, волонтери підприємства продовжують збір матеріальної допомоги та коштів для військових частин, де проходять службу наші робітники. Ми здійснили найважливіше завдання – забезпечили надійним бронезахистом усіх призваних на військову службу працівників підприємства, підтверджуючи, що дбайливе відношення до життя та здоров'я людини є пріоритетом №1 компанії АрселорМіттал».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021