ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надав 3 мільони гривень для проведення капітального ремонту 6 міських тролейбусів

Кривий Ріг, 7 жовтня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 3 млн. грн. для проведення капітально-відновлювального ремонту 6-ти міських тролейбусів в 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно направляє кошти на реалізацію міських соціальних проектів, які дають можливість підвищити рівень комфортного проживання мешканців в Кривому Розі.

Сьогодні 4 оновлених тролейбуса КП «Міський тролейбус» виходять на лінію в Кривому Розі. В листопаді 2014 р. буде завершено ремонт ще двох одиниць рухомого складу, що покращить якість обслуговування пасажирів міста. Після капітально-відновлювального ремонту тролейбуси обладнано новими сидіннями, табло маршрутних показників, оновленою внутрішньою обшивкою, прозорими люками. Після ремонту в цих тролейбусах занижено майданчик задньої частини кузова – це перші в громадському транспорті Кривого Рогу пандуси для використання людьми з обмеженими фізичними можливостями. Оновлені тролейбуси курсуватимуть маршрутами №№2, 11, 21, 23 у сполученні ст. Кривий Ріг - ст. Кривий Ріг-Головний (в тому числі через вул. Серафімовича), ст. Кривий Ріг - ст. КЦРЗ (ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання»), пл. Визволення - ст. Рокувата.

Парамжит Калон, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Від цього дня оновлені, комфортні тролейбуси почнуть курсувати основними магістралями міста, якими щоденно користуються працівники та ветерани нашого підприємства. Проведення капітального ремонту тролейбусів – це один з наших соціальних проектів, які спільно з місцевою владою ми впроваджуємо в 2014 р. Важливо, що виділені підприємством кошти використовуються на реалізацію конкретних заходів – це ремонти дорожнього покриття та мереж зовнішнього освітлення, розбиття сучасного «Скверу металургів» в одному з центральних районів Кривого Рогу. Соціальне партнерство з місцевою та регіональною владою, підтримка місцевих громад, створення комфортних умов для мешканців Кривого Рогу традиційно є нашими пріоритетними завданнями, як відповідального бізнесу».

Довідка:
В 2014 р. відповідно до Договору про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку міста між ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і виконавчим комітетом Криворізької міської ради підприємство надасть 15 млн. грн. для реалізації соціальних програм в Кривому Розі. Подібні договори про соціальну співпрацю з органами місцевого самоврядування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» укладає щорічно. В 2010-2013 рр. підприємство направило 60 млн. грн. на фінансування міських соціальних проектів, серед яких:
• будівництво трамвайних колій в районі станції швидкісного трамвая «Кільцева»;
• проведення комплексної реконструкції та благоустрою проспекту Південний;
• установка металопластикових вікон в школах і лікарнях Кривого Рогу;
• ремонт дорожнього покриття вулиць;
• ремонт покрівель житлових будинків;
• придбання та установка обладнання (тренажерів) на спортивних майданчиках учбових установ міста.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021