ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створено Благодійний Фонд допомоги сім'ям працівників підприємства, які загинули або були поранені в зоні АТО на сході України

Кривий Ріг, 27 жовтня 2014 р. В жовтні 2014 р. почав свою роботу Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», створений для підтримки сімей працівників підприємства, які загинули під час військової служби або були поранені в ході бойових дій на сході України. Початковий внесок до Благодійного Фонду з боку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 250 тис. грн. Пожертвувати кошти до Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як робітники підприємства, так і працівники компанії АрселорМіттал, а також всі бажаючі в Україні та за кордоном. З коштів Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснюватиметься оплата товарів і послуг, медичного обслуговування поранених і членів сімей.

Рішення про надання допомоги ухвалюється Правлінням Фонду під головуванням фінансового директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ашоккумара Сонталії. До складу Правління Фонду також входять директор департаменту з персоналу Ірина Єфимчук, заступник генерального директора з охорони праці та екології Сергій Теслюк, директор сталеплавильного департаменту Олександр Зозуля та директор прокатного департаменту Володимир Лясов.

Ашоккумар Сонталія, фінансовий директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», голова Благодійного Фонду: «Ініціаторами створення Благодійного Фонду стали наші працівники, які з болем сприйняли загибель і поранення колег, які були призвані в ряди Збройних Сил України під час мобілізації в 2014 р. Цього літа дев'ять робітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» загинули в зоні АТО, без батьків залишилися 9 неповнолітніх дітей. Ще троє наших працівників в ході бойових дій отримали поранення та наразі проходять лікування. Безумовно, ніщо не замінить загиблих їхнім родинам, дуже складно відновити здоров'я після бойових поранень. Але ми пишаємося справжніми патріотами України, бойові подвиги наших мужніх колег не будуть забуті. Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дає можливість всім небайдужим людям підтримати захисників України та їхні сім'ї – на допомогу пораненим і в пам'ять про загиблих».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» передбачило можливість для перерахування благодійних пожертвувань у валюті, що дозволить працівникам інших підприємств компанії АрселорМіттал по всьому світу підтримати колег з України, які постраждали у військовому конфлікті.

Звіти про кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок Фонду, і про витрати, щомісячно публікуватимуться в корпоративному виданні «Металург» і на інтранет-порталі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В рамках мобілізації в 2014 р. призвано більше 280 робітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», з них більше 250 чоловік проходять військову службу у військових частинах Збройних сил України та інших військових формувань. Всі вони залишаються членами трудового колективу підприємства і зможуть повернутися на свої робочі місця після демобілізації. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило бронежилетами та захисними окулярами всіх своїх працівників, які були призвані на військову службу в ході мобілізації. Крім того, найближчим часом всі мобілізовані працівники будуть забезпечені бронешлемами та теплим обмундируванням коштом підприємства, що забезпечить військовослужбовцям додатковий захист і комфорт.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021