ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю забезпечить зимовим обмундируванням своїх працівників, призваних на військову службу під час мобілізації 2014 р.

Кривий Ріг, 30 жовтня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечить зимовим обмундируванням всіх своїх працівників, призваних на військову службу під час мобілізації. Персональні набори для військовослужбовців містять спальні мішки для використання при температурі від -16 градусів і нижче, напівшерстяну та шерстяну натільну білизну, зимові брюки та куртки, утеплені берци, а також термоси та рюкзаки.

В рамках мобілізації призвано більше 280 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», з них більше 250 чоловік проходять військову службу у військових частинах Збройних Сил України та інших військових формувань. Всі вони залишаються членами трудового колективу підприємства і зможуть повернутися на свої робочі місця після демобілізації.

Сергій Теслюк, заступник генерального директора з охорони праці та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Напередодні зими ми надаєм всім нашим мобілізованим працівникам комплекти теплого одягу та корисні в польових умовах речі, що забезпечить військовослужбовцям додатковий захист і комфорт. Раніше ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило всіх призваних на військову службу робітників надійним бронезахистом. Крім того, в жовтні почав свою роботу Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», створений для підтримки сімей працівників підприємства, загиблих або поранених в ході бойових дій на сході України. Початковий внесок до Благодійного Фонду з боку підприємства склав 250 тис. грн., а за перший тиждень роботи Фонду наші працівники вже перерахували на рахунки більше 15 тис. грн. Весь колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», волонтери підприємства об'єднують свої зусилля в турботі про мобілізованих робітників і членів їхніх сімей, а також з нетерпінням чекають повернення наших захисників в рідне місто».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021