ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний склад металопродукції в західному регіоні України

Тернопіль, 14 листопада 2014 р. У листопаді 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний склад металопродукції в західному регіоні України (м. Тернопіль). Із свого нового, четвертого за рахунком, складського майданчика в Україні підприємство вже здійснило відвантаження перших ста тонн металопродукції. Власний склад ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в м. Тернопіль містить весь асортимент металопродукції, яку виробляє підприємство.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий склад в західному регіоні України відповідно до стратегії з розвитку власної дистриб'юторської мережі, яку підприємство почало впроваджувати в 2013 р. Новий складський майданчик підприємства вміщає до 2 тис. тонн металопродукції, займає площу 1,5 тис. кв. метрів. У розпорядженні складу в м. Тернопіль – кран вантажопідйомністю до 20 тонн, власна залізнична гілка, а також можливість обслуговування автоперевезень.

Анастасія Татарульєва, Директор з продажів в Україні та країнах СНД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми прагнемо створити якісну модель дистрибуції, що забезпечує постійну наявність нашої продукції в різних регіонах України. З відкриттям нового власного складу в Тернополі ми уникаємо логістичної проблеми для клієнтів ПАТ «АрселорМіттал Кривій Ріг» в західному регіоні Україні, скорочуючи час доставки металопродукції до замовника та знижуючи вартість перевезень. Новий склад у Тернополі дасть можливість покращити регіональну збутову мережу та запропонувати всім нашим споживачам в західному регіоні канал прямих продажів з високим рівнем сервісу. Два наші складські майданчики, які ми раніше відкрили в Одесі та Києві, орієнтовані на дані регіони, власний склад в Криворізькому районі служить логістичним центром для відвантажень всією Україною. Розвиток внутрішнього ринку є і буде пріоритетом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і в ситуації, що зараз склалася в галузі та в країні, ми ставимося до цього з усією відповідальністю».

Довідка:
Перший власний склад продукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був відкритий в Одесі в серпні 2013 р., другий власний складський майданчик – в Києві у вересні 2013 р. Кожен з цих двох складських майданчиків займає площу 9 000 кв. метрів і має в своєму розпорядженні два крани вантажопідйомністю 20-25 тонн, а також власне залізничне сполучення. Незнижуваний товарний запас, який підприємство планує підтримувати на цих складах, – 5 тис. тонн металопродукції. Місткість кожного з власних складських майданчиків – 10 тис. тонн готової продукції. В грудні 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило третій власний склад в с. Вільне Криворізького району. Складський майданчик підприємства в Криворізькому районі вміщає до 15 тис. тонн металопродукції та є найбільшим оптово-роздрібним сервісним металоцентром компанії АрселорМіттал в Україні. Новий склад металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в м. Тернопіль є першим власним складом підприємства в західному регіоні України.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021