ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працевлаштовує переселенців із східної України

Кривий Ріг, 2 січня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонувало працевлаштування тимчасовим переселенцям, які із-за бойових дій на сході України були вимушені покинути свої домівки і зараз знаходяться в Кривому Розі. Наразі працівниками ПАТ «АрселорМіттал Кривій Ріг» стали 24 людини, які раніше мешкали в зоні АТО, в тому числі 4 людини, які зараз живуть в санаторії-профілакторії «Джерело» підприємства, також ще одна людина знаходиться в процесі працевлаштування.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало тимчасовим переселенцям можливість влаштуватися на роботу відповідно до переліку відкритих вакансій підприємства. При цьому робочі місця пропонувалися як із врахуванням наявної у людей кваліфікації та досвіду роботи, так і з можливістю перенавчання на нову професію.

Олексій Поляков, переселенець з м. Сніжне: «В Сніжному я працював в шахті, 16 років підземного стажу. Приїхав в Кривій Ріг, почав шукати роботу, адже потрібно утримувати сім'ю. Пощастило мені в тому, що познайомився з хлопцями-працівниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми зараз разом займаємося волонтерством. Для мене було несподіванкою, коли зі мною зв'язалися фахівці підприємства та запропонували роботу електрослюсарем в кар'єрі. Я погодився без роздумів. Вже працюю електрослюсарем в кар'єрі гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», всім задоволений: і зміна хороша – день ніч 48, і колектив також. Дуже вдячний за допомогу».

Ірина Єфимчук, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В даний момент в нашому санаторії-профілакторії «Джерело» проживають більше 100 тимчасових переселенців із східних областей України, з них близько 50 дітей. Ми раді ознайомити переселенців зі сходу з переліком вакансій, які відкриті в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також детально проінформувати їх про умови роботи, зарплату, режим, соціальні стандарти підприємства, які є одними з найвищих у гірничо-металургійній галузі України. Стабільна робота та можливість забезпечити свою сім'ю – це те, що ми, як відповідальний бізнес, можемо запропонувати людям, які опинилися у вкрай непростих обставинах далеко від рідного дому. В ситуації, що склалася зараз в Україні, постійна турбота про сім'ї вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, а також підтримка родин наших мобілізованих працівників – це найважливіші складові соціальної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Довідка:
Всього з червня 2014 р. по січень 2015 р. в санаторії-профілакторії «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» знайшли тимчасову домівку близько 260 осіб, які, окрім проживання, також забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням. На кошти, зібрані працівниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для потреб переселенців, в перші місяці їхнього перебування в м. Кривий Ріг підприємство придбало та забезпечило людей предметами першої необхідності, побутовою хімією, дитячими гігієнічними засобами та іншими товарами. Влітку 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило відпочинок та оздоровлення дітей із східних регіонів України в своєму дитячому оздоровчому таборі «Сучасник». Діти з Донецької та Луганської областей відпочивали в дитячому таборі коштом підприємства разом з дітьми працівників комбінату.

В 2014 р. в рамках мобілізації було призвано понад 280 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», з них понад 250 чоловік – для проходження військової служби у військових частинах Збройних сил України та інших військових формувань. Мобілізовані працівники залишаються членами трудового колективу підприємства і зможуть повернутися на свої робочі місця після демобілізації.

В зоні антитерористичної операції на сході України під час виконання бойового завдання отримали поранення 15 робітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», дев'ять працівників підприємства загинуло в 2014 р. і двоє – в січні 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн. кожній сім'ї загиблих воїнів-працівників підприємства.

В жовтні 2014 р. розпочав свою роботу Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», створений для підтримки сімей працівників підприємства, загиблих або поранених під час бойових дій на сході України. Пожертвувати кошти до Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як працівники підприємства, так і робітники компанії АрселорМіттал по всьому світу, а також всі бажаючі в Україні та за кордоном.

В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило бронежилетами, бронешоломами, захисними окулярами, а також медичними аптечками своїх працівників, призваних на військову службу по мобілізації. Напередодні зими підприємство надало своїм мобілізованим працівникам зимове обмундирування та корисне в польових умовах приладдя, що забезпечило військовослужбовцям додатковий захист і комфорт. Персональні набори для військовослужбовців містили спальні мішки для використання при температурі від -16 градусів і нижче, напівшерстяна та шерстяна натільна білизна, зимові брюки та куртки, утеплені берці, а також термоси та рюкзаки.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021