ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило постачання арматурного прокату для будівництва нового дилерського центру Volkswagen в Кривому Розі

Кривий Ріг, 13 лютого 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило постачання понад 700 тонн арматури діаметром від 8 мм до 28 мм на будівництво нового автосалону Volkswagen, який буде відкрито в Кривому Розі в лютому 2015 р. Volkswagen Центр Кривий Ріг – автоцентр, побудований відповідно до нової глобальної концепції корпорації Volkswagen з використанням сучасних будівельних матеріалів і високоякісних сталевих елементів.

Валерій Гресько, директор ТОВ «Volkswagen Центр Кривий Ріг»: «У 2013 р. ми розпочали будівництво першого в Кривому Розі дилерського центру Volkswagen і завершили його до кінця 2014 р. Використання продукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дозволило нам реалізувати складні архітектурні та конструктивні рішення в ході будівництва. Концерн Volkswagen цінує якість металопрокату ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який сертифікований на міжнародному рівні та відповідає європейським нормам, що стало основоположним у нашому виборі постачальника для будівництва автоцентра в Кривому Розі».

Анастасія Татарульєва, директор із продажів в Україні та країнах СНД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми дуже раді брати участь в будівництві нових об'єктів, як в Кривому Розі, так і по всій Україні. Зі свого боку ми гарантуємо якість нашої продукції, стислі терміни виконання замовлення, а також технічну підтримку в ході будівництва. Не зважаючи на те, що наш бізнес – переважно експортно-орієнтований, внутрішній ринок також є пріоритетом для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зокрема, підприємство інтенсивно розвиває регіональну збутову мережу для того, щоб бути ближче до споживача. Починаючи з кінця 2013 р. ми відкрили чотири металоторгові бази (у м. Кривий Ріг, м. Одеса, м. Київ, м. Тернопіль). Ми прагнемо створити якісну модель дистрибуції, що забезпечує постійну наявність нашої продукції в різних регіонах України».

Довідка:
ТОВ «Volkswagen Центр Кривий Ріг» – перший дилерський центр в Кривому Розі, що почне свою роботу в лютому 2015 р. Разом з продажем автомобілів Volkswagen Центр Кривий Ріг надає повний перелік послуг з технічного обслуговування, ремонту та дообладнання автомобілів всіх марок концерну Volkswagen:
∙ технічне обслуговування, діагностика ходової частини та комп'ютерна діагностика всіх електросистем автомобіля;
∙ ремонт двигунів, автоматичних і механічних трансмісій;
∙ ремонт паливної апаратури бензинових і дизельних двигунів, профілактика та заправка систем кондиціонування;
∙ шиномонтаж і балансування коліс, регулювання кутів розвалу-сходження коліс на сучасному 3D стенді.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021