ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся аудит системи екологічного менеджменту

Кривий Ріг, 11 березня 2015 р. У лютому 2015 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся другий наглядовий аудит відповідності системи екологічного менеджменту вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2004. В результаті аудиту в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» фахівці компанії «QSCert-Ukraine B.V.» підтвердили, що система екологічного менеджменту на підприємстві функціонує ефективно та відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2004. Дія сертифікату до березня 2016 р. підтверджена.

Під час аудиту були проведені перевірки в 23 структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Аудитори відвідали цехи сіркоочистки та уловлювання, технологічний та вуглепідготовчий цехи коксохімічного виробництва, дробильну фабрику та рудозбагачувальну фабрику №2, цех вибухових робіт, управління поточних і капітальних ремонтів обладнання, шахтоуправління із підземного видобутку руди гірничого департаменту, а також цехи департаментів металургійного виробництва: доменний №1, вальцетокарний цех, ремонтно-механічний цех №1, цех ремонту рухливого складу, цех підготовки складів, теплоелектроцентраль. Також аудит відбувся у випробувальному та метрологічному центрах департаменту з якості, департаменті з персоналу, адміністраціях із правових питань і постачання, управлінні інвестицій та управління проектами, департаменті з охорони навколишнього середовища.

Наталія Кравченко, директор компанії «QSCert-Ukraine B.V.»: «Цей аудит системи екологічного менеджменту в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є далеко не першим, тому ми можемо бачити систему в динаміці. Не зважаючи на всі труднощі як в галузі, так і в країні, в цілому динаміку розвитку системи екологічного менеджменту можна однозначно охарактеризувати як позитивну. Якщо порівнювати ситуацію з попередніми роками, то не лише кількість істотних екологічних аспектів зменшилася, але і скоротилася кількість невідповідностей, встановлених міжнародним аудитом. Проте не можна зупинятися на досягнутому, попереду багато роботи. Аудит системи екологічного менеджменту в 2016 р. буде набагато більш комплексним і тривалим, оскільки підприємству належить пройти повну процедуру ресертифікації та отримати новий міжнародний сертифікат ISO 14001 на період до 2019 р.».

Ліана Максименко, директор департаменту з охорони навколишнього середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В 2007 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» одним з перших металургійних підприємств України впровадило систему екологічного менеджменту. Протягом 7 років підприємство підтверджує відповідність системи екологічного менеджменту вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2004, що свідчить про її надійність і результативність. Ця система є основним інструментом обліку екологічних пріоритетів під час планування виробничої діяльності та поширюється на всі виробничі підрозділи підприємства. Наші основні цілі в області екології – це виконання природоохоронних зобов'язань і забезпечення екологічної безпеки. Для цього ми здійснюємо на підприємстві природоохоронні заходи, які направлені на зниження техногенної дії на навколишнє середовище та поетапну заміну застарілого обладнання на нове, більш екологічно безпечне».

Довідка:
QSCert-Ukraine B.V. (нідерландський підрозділ міжнародного органу із сертифікації QSCert) надає сертифікаційні послуги в Україні та країнах СНД.

Вимоги міжнародного стандарту ISO 14001:2004 дозволяють забезпечити системний підхід під час планування та здійснення природоохоронної діяльності компанії, впровадження системи екологічного менеджменту відповідно до міжнародних норм, що підтверджується регулярними незалежними аудитами.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021