ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – на другій позиції всеукраїнського рейтингу «Репутаційні АКТИВісти»

Кривий Ріг, 2 квітня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зайняло другу позицію в галузевому спектрі рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» серед найбільших промислових і машинобудівних компаній України. Учасниками рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» стали більше 200 компаній України, які є лідерами в своїх галузях економіки та мають найвищий показник якісного медіапокриття. Компанії-учасники рейтингу представляють диверсифіковані бізнес-групи, важке машинобудування та промисловість, нафтогазовидобування, паливно-енергетичний комплекс, агросектор, рітейл, ринки споживчих товарів, юридичних, консалтингових і HR-послуг, IT і телеком, транспорт та інші галузі. Якість управління репутацією оцінювалася методом експертного опитування за участю незалежних галузевих і медіа-експертів, представників консалтингових компаній та інвестиційних аналітиків.

В рамках рейтингу рівень менеджменту репутації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був оцінений за п'ятьма функціональними критеріями:
• стабільність репутації;
• медійна активність;
• інноваційний підхід;
• іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності;
• антикриза року.

Володимир Ткаченко, заступник генерального директора з питань співпраці з державними органами та зовнішніх комунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі міжнародної корпорації АрселорМіттал – виробника сталі №1 у світі. Це дозволяє компанії вдосконалювати систему менеджменту репутації, орієнтуючись на світову практику прозорого ведення бізнесу та інформаційної відкритості. Ми твердо переконані, що позитивну репутацію та довіру до компанії неможливо придбати за гроші. При цьому кожен наш співробітник знає, що сам є охоронцем репутації компанії. Ми ведемо постійний обмін інформацією як зі своїми працівниками, так і із зовнішньою аудиторією, що дало ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можливість посісти перше місце в рейтингу «Індекс прозорості» серед найбільших компаній України в 2014 р. Лідерська позиція в галузевій ніші рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» – це, безумовно, результат загальної роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і наших партнерів, клієнтів, журналістів, яким ми вдячні за довіру та інтерес до роботи компанії».

Ігор Каневський, головний редактор тижневика «БІЗНЕС», співголова журі конкурсу: «Ми вперше комплексно оцінили якість управління корпоративною репутацією українського бізнесу. Інвестиційна привабливість і бізнес-перспективи України багато в чому визначатимуться тим, яким чином вибудовуватимуть свою систему управління репутацією компанії та представники ділового співтовариства. Тому одне з ключових завдань рейтингу – задати для українського бізнесу систему контрольних показників і вектор удосконалення системи відповідального репутаційного менеджменту».

Довідка:
Організатори першого в Україні професійного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» – редколегія українського ділового видання «БІЗНЕС» і агентство PR-Service (м. Київ). Спеціальний партнер проекту – консалтингова компанія NOKs fishes, яка спеціалізується на медіадослідженнях і аналізі репутації.
Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти» був опублікований тижневиком «БІЗНЕС» в березні 2015 р.
Нагородження переможців рейтингу відбулося 2 квітня 2015 р., в рамках XIII Міжнародного PR-фестивалю в м. Київ.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021