ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: підсумки 2014 року

Київ, 21 квітня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, сьогодні оголосило результати своєї діяльності за 2014 р.

КЛЮЧОВІ ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ
• Чистий дохід від реалізації продукції склав 36,74 млрд. грн.
• Валовий прибуток склав 2,83 млрд. грн.
• Чистий збиток склав 1,18 млрд. грн.
• Сума капітальних інвестицій склала 2,9 млрд. грн. в 2014 р.

ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ВИРОБНИЧА БЕЗПЕКА

Пріоритетом №1 як компанії АрселорМіттал, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є охорона праці та створення безпечних умов праці для своїх робітників. У 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки 251,8 млн. грн. (у 2013 р. – 186,3 млн. грн.).

Інвестиції в виробничу безпеку, 2006-2014 рр., млн. грн.
За результатами роботи в 2014 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» коефіцієнт частоти виробничого травматизму (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) склав 0,52. У 2014 р. на підприємстві, на жаль, не вдалося уникнути одного нещасного випадку із смертельним результатом в мартенівському цеху. Програма «Прагнення до нуля» є основним пріоритетом на всіх підприємствах компанії АрселорМіттал по всьому світу. Головна мета цього проекту – звести до нуля кількість нещасних випадків на виробництві. Для створення дійсно безпечного робочого середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», у додаток до інвестицій, продовжує системне навчання своїх робітників та працівників підрядних організацій за всіма напрямками в області охорони праці, а також здійснює постійний контроль дотримання норм виробничої безпеки.

В 2014 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало понад 96 млн. грн. на впровадження 420 технічних заходів, направлених на покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму, професійним захворюванням робітників, а також на підвищення рівня охорони праці. В тому числі, витрати підприємства на впровадження ключових заходів склали:
• понад 60 млн. грн. на зниження впливу на працівників шкідливих виробничих чинників (найбільші проекти: пристрій аспіраційної системи ливарного двору та бункерної естакади доменної печі №6, реконструкція припливно-витяжної вентиляції на основних ділянках рудозбагачувальної фабрики №1 гірничого департаменту, пристрій припливно-витяжної вентиляції в приміщенні із зберігання та ремонту транспортних засобів в цеху мереж і підстанцій);
• понад 2,4 млн. грн. на створення оптимального мікроклімату на робочих місцях (найбільший проект – реконструкція системи опалювання ділянки з ремонту локомотивів управління залізничного транспорту гірничого департаменту);
• понад 9,7 млн. грн. на механізацію важких робіт (найбільші проекти: придбання стенду з розбортування шин великовантажних автомобілів гірничотранспортного цеху гірничого департаменту, придбання мінінавантажувача Bobcat для цеха технологічного автотранспорту, придбання підіймальної установки для ремонту екскаваторів в рудоуправлінні гірничого департаменту).


ВИРОБНИЦТВО

Вид продукції 2014 (млн. т) 2013 (млн. т) 2014 у порівнянні з 2013, %
Видобуток руди 25,1 25,5 98,6
Кокс 6% вл. 1,7 1,4 118,4
Концентрат 9,9 10,2 96,8
Агломерат 9,8 10,2 96,2
Чавун 5,5 5,6 98,9
Сталь 6,3 6,4 97,8
Прокат 5,6 5,7 98,1


У 2014 р. обсяг продажів металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 5,5 млн. т.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» освоїло нові марки сталі та продукцію, з якими вийшло на нові ринки в 2014 р. Виробництво гнутої арматури для ринків Східної Африки та арматури за стандартом Ізраїлю, а також марок сталі з високим і середнім вмістом вуглецю забезпечило підприємству співпрацю з новими клієнтами як в Україні, так і на експортних ринках.

В 2014 р. експорт залишився на рівні 2013 р. і склав 86%. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» постачало продукцію в більш ніж 50 країн світу в 2014 р. Основними ринками збуту металопродукції підприємства є країни Близького Сходу та Північної Африки, а також країни СНД у зв'язку з ефективною та вигідною логістикою. Доля відвантажень на ринок України склала 14% від загального обсягу продажів в 2014 р.

Відповідно до стратегії з розвитку власної дистриб'юторської мережі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило четвертий за рахунком власний склад металопродукції в західному регіоні України (м. Тернопіль) в 2014 р. Відкриття нового складського майданчика в Тернополі дало можливість виключити логістичну проблему для клієнтів підприємства в західному регіоні країни, скоротити час доставки металопродукції до замовника та знизити вартість перевезень. Два власні складські майданчики, які в 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило в м. Одеса та м. Київ, орієнтовані на дані регіони, власний склад в с. Вільне Криворізького району служить логістичним центром для відвантажень всією Україною. Розширення мережі дистрибуції дозволило підприємству збільшити обсяги продажів своєї металопродукції та побудувати довгострокову співпрацю з новими клієнтами за допомогою прямих контактів в різних регіонах України.

МОДЕРНІЗАЦІЯ

Поточний етап інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тривалістю до 2020 р., охоплює всі ключові напрямки діяльності підприємства: охорону праці, виробництво та екологію. Основні завдання даного етапу програми – не лише збереження обсягів виробництва в поточних ринкових умовах, але і підвищення продуктивності та обсягу продукції; заміна застарілого обладнання на нове та екологічно безпечне, зниження промислового навантаження на регіон, в якому працює підприємство. В 2014 р. сума капітальних інвестицій у виконання програми модернізації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склала 2,9 млрд. грн.

Ключові проекти програми модернізації 2014 р.:
• реконструкція комплексу коксових батарей №№5, 6 коксового цеху №1 коксохімічного виробництва;
• капітальний ремонт I розряду доменної печі №6 з впровадженням природоохоронних заходів;
• програма модернізації аглофабрик №№2, 3;
• будівництво комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива в доменній печі №9;
• будівництво системи первинного охолоджування та очищення газів конвертерного цеху (з дожигом СО і впровадженням автоматизованої системи екологічного моніторингу);
• придбання 4 нових автомобілів БелАЗ, 6 мобільних перевантажувачів Sennebogen для копрового цеху підприємства;
• відновлення 38 печей коксових батарей №№1, 2 коксохімічного виробництва;
• введення в експлуатацію двох пресів для вдосконалення упаковки катанки на прокатних станах №№1, 6 прокатного департаменту;
• реконструкція хвостосховища «Четверта карта» з будівництвом гребель обвалування до відм. 156,0 м;
• реконструкція хвостового господарства та оборотного водопостачання в районі с. Миролюбівка з нарощуванням гребель обвалування до відм. 145,0 м;
• реконструкція хвостосховища «Миролюбівське» до відм. +150,0-155,0 м;
• реконструкція секцій №№1, 2 рудозбагачувальної фабрики №1.

ВНЕСОК ПІДПРИЄМСТВА В ЕКОНОМІКУ КРАЇНИ, ОБЛАСТІ, МІСТА

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює істотний внесок в економіку України, Дніпропетровської області, міста Кривий Ріг, як один з найбільших платників податків в країні. За 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сплатило до бюджету та державних цільових фондів податків і зборів на загальну суму 3,79 млрд. грн., що на 1,16 млрд. грн. перевищує загальну суму податків і зборів, що підприємство сплатило в 2013 р. Із загальної суми податків і зборів 658 млн. грн. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахувало до місцевих бюджетів, майже 1,021 млрд. грн. – до державного бюджету, близько 942 млн. грн. – до державних цільових фондів (єдиний соціальний внесок), а також сплачено до бюджету 1,171 млрд. грн. податку на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів.

ВКЛАДЕННЯ В ОНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ І РЕМОНТИ

Витрати 2014(млн. грн.) 2013(млн. грн.)
Всего 4 376,1 2 734,6
у тому числі
капітальні інвестиції в створення та оновлення основних фондів 2 918,2 1 259,0
витрати на ремонти та утримання 1 457,9 1 475,6


ЕКОЛОГІЯ

В 2014 р. витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання природоохоронних заходів склали 718,4 млн. грн. (у 2013 р. – 325,6 млн. грн.). У 2014 р. інвестиції підприємства в екологію збільшилися більш ніж в 2 рази в порівнянні з витратами в 2013 р. у зв'язку з впровадженням масштабної інвестиційної програми в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що передбачає природоохоронні проекти.

В 2014 р. фактичні викиди шкідливих речовин в атмосферу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не перевищили дозволені державою. Основні екологічні показники впливу виробничої діяльності підприємства на навколишнє середовище знижено в порівнянні з 2013 р.:
• викиди забруднюючих речовин в атмосферу знижено на 3,4%;
• об'єм утворення відходів в навколишньому середовищі знижено на 6,4%.

В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило ряд екологічних проектів, які дозволили знизити негативний вплив виробничої діяльності на навколишнє середовище, серед них основні:
• реконструкція 10 установок очищення газу від технологічного обладнання дробильно-сортувальної фабрики шахтоуправління із підземного видобутку руди гірничого департаменту з установкою ефективних рукавних фільтрів. В результаті ліквідовано 3 джерела викидів, досягнуто державні нормативи по викидах пилу (50 мг/м3), екологічний ефект – запобігання викидам забруднюючих речовин в атмосферу на 21,6 т/рік.
• реконструкція 3 установок очищення газу від технологічного обладнання основної виробничої ділянки №2 дробильної фабрики гірничого департаменту з установкою сучасних рукавних фільтрів. В результаті досягнуто державні нормативи по викидах пилу (50 мг/м3), екологічний ефект – запобігання викидам забруднюючих речовин в атмосферу на 31,4 т/рік.
• реконструкція 3 установок очищення газу від живильників похилих і горизонтальних конвеєрів рудозбагачувальної фабрики №1 гірничого департаменту з установкою ефективних рукавних фільтрів. В результаті досягнуто державні нормативи по викидах пилу (50 мг/м3), екологічний ефект – запобігання викидам забруднюючих речовин в атмосферу на 6,7 т/рік.
• відключення металевих газових рекуператорів в блюмінгу №2, внаслідок чого газова суміш безпосередньо потрапляє на пристрій пальника на нагрівальні колодязі №№37-48. В результаті досягнуто державний норматив гранично допустимих викидів по оксиду вуглецю – 250 мг/м3, знижено викиди на 70,9 т/рік.
• реконструкція 6 установок очищення газу від деревообробних верстатів фасонносталеливарного та фасонночавуноливарного цехів. В результаті ліквідовано 6 джерел викидів, екологічний ефект – запобігання викидам забруднюючих речовин в атмосферу на 0,4 т/рік.
• Поетапна реконструкція хвостосховищ «Об'єднане» і «Миролюбівське» та їхнього оборотного водопостачання. Створено додаткові корисні ємкості для складування хвостів збагачення виробництва без використання додаткових земельних ресурсів.

В 2014 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тривали роботи з впровадження локальної комплексної системи екологічного контролю та моніторингу навколишнього середовища. Впровадження цього проекту дозволить забезпечити загальний контроль якості атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони підприємства, якісних і кількісних показників стічних вод, моніторинг промислових викидів від стаціонарних джерел.

Впровадження автоматизованої підсистеми моніторингу атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони підприємства В 2014 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю впроваджена та метрологічно атестована підсистема, що включає три пости контролю якості атмосферного повітря в зоні впливу металургійного, коксохімічного виробництв і гірничого департаменту підприємства. Пости контролю оснащені сучасними газоаналізаторами та пиловимірювачами з виміру оксиду вуглецю, оксидів азоту, діоксиду сірки, аміаку, сірководню та пилу. Поточні дані вимірів в режимі онлайн передаються на підприємство для оперативного реагування на зміни або відхилення.

В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжило практику регулярного розміщення на своєму веб-сайті інформації про контроль якості атмосферного повітря в зоні промислового впливу підприємства в Кривому Розі. Щомісячне розміщення цих даних у відкритому доступі дозволяє повною мірою інформувати громадськість Кривого Рогу про якість атмосферного повітря в зоні впливу металургійного, коксохімічного виробництв і гірничого департаменту підприємства. Інформація, яка щомісячно розміщується на веб-сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», містить результати вимірів максимально-разових, середньодобових і середньомісячних концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на стаціонарних постах контролю за 18 інгредієнтами.

Впровадження автоматизованої підсистеми моніторингу стічних вод
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить роботи з впровадження комплексу підсистеми моніторингу стічних вод. На першому етапі були встановлені прилади обліку об’ємів стоків, після чого розпочаті роботи з виміру якісного складу стоків. Сучасне обладнання та комплектуючі технічні засоби дозволять забезпечити автоматичний безперервний вимір вмісту хлоридів, заліза, нафтопродуктів, зважених речовин, водневого показника в стічній воді та обсяг скидання.

В 2014 р. на підприємстві змонтовано пусковий комплекс-пост №4 з контролю якісного та кількісного складу стічних вод. Впровадження автоматизованого поста дозволить організувати оперативний контроль обсягу та вмісту забруднюючих речовин в стічних водах, що скидаються в обвідній канал.

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Колективний договір ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одними з найвищих серед гірничо-металургійних підприємств України. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує соціальний захист всіх своїх працівників відповідно до Колективного договору підприємства. Колдоговір містить зобов'язання підприємства в області охорони праці та здоров'я, організації та оплати праці робітників, навчання та соціального захисту персоналу. Колективний договір також визначає основні напрямки соціальних гарантій та пільг для персоналу: оплачувані відпустки та періоди тимчасової непрацездатності, медичне страхування, лікування та відпочинок в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України, матеріальні виплати та пільги як працівникам, так і ветеранам підприємства. В 2014 р. на виконання зобов'язань Колективного договору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 3,7 млрд. грн.

Персонал
Фактична облікова чисельність персоналу підприємства станом на 31.12.2014 р. – 29 131 чол.

За результатами 2014 р. рівень середньої заробітної плати в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найвищих серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. В 2014 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» середньомісячна заробітна плата склала 6 551,6 грн. (без урахування виплат за Програмою добровільного звільнення (ПДУ)). Розмір середньомісячної заробітної плати за 2014 р. перевищив рівень середньомісячної зарплати за 2013 р. на 13%.

Підвищення тарифних ставок і окладів робітникам підприємства здійснювалося двічі протягом 2014 р.: в травні на 6% і в жовтні на 7%. В результаті розмір середньомісячної заробітної плати (без врахування виплат за ПДУ) працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» перевищив розмір середньомісячної заробітної плати робітників металургійних підприємств України більш ніж на 1 800 грн., а також розмір середньомісячної заробітної плати по Україні – більш ніж на 3 000 грн.

Навчання персоналу
В 2014 р. інвестиції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у навчання персоналу склали 6,8 млн. грн. Ці кошти було вкладено в професійну перепідготовку, навчання другої професії, навчання на виробничо-технічних курсах і курсах цільового призначення, а також в участь працівників підприємства в різних навчальних семінарах і конференціях. Всього близько 59% працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» брали участь в навчанні на підприємстві та за його межами в 2014 р.

В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило для своїх працівників філію Університета АрселорМіттал в Україні, м. Кривий Ріг. У компанії АрселорМіттал Університет в Україні став п'ятим представництвом корпоративного Університета АрселорМіттал (Люксембург) поряд з філіями в Іспанії, Канаді, Південній Африці та Чехії. Університет АрселорМіттал в Україні – це комплекс учбових центрів і приміщень, що пропонує працівникам підприємства, а також підрядних організацій низку навчальних заходів. Університет АрселорМіттал в Україні об'єднує:
• 27 аудиторій загальною пропускною спроможністю до 700 осіб на день;
• тренінг-центр з безпечного виконання робіт з 4 аудиторіями та набором з 4 тренажерів-симуляторів для відпрацювання теоретичних і практичних навичок роботи у виробничих умовах;
• 2 комп'ютерних класи, розрахованих на 27 робочих місць.
Університет АрселорМіттал в Україні пропонує програми 8 функціональних Академій, можливості онлайн-академії та Учбового центру робочих професій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Соціальний розвиток колективу
Із загальних витрат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання Колективного договору в 2014 р. витрати на соціальний розвиток колективу склали 297,8 млн. грн.

Фінансування соціальних витрат підприємства здійснюється відповідно до двох документів: Кошторису соціальних і матеріальних виплат, а також Програми заходів з покращення соціально-побутових умов працівників. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в покращення соціально-побутових умов працівників на робочих місцях і місцях відпочинку робітників: проводяться ремонти та технічне переозброєння адміністративно-побутових комплексів, їдалень, здравпунктів, об'єктів відпочинку та оздоровлення. Для реалізації цих заходів підприємство щорічно виділяє кошти у розмірі 0,5% від суми реалізованої продукції за попередній рік. В 2014 р. витрати підприємства на покращення соціально-побутових умов, а також умов оздоровлення, лікування та відпочинку працівників і членів їхніх сімей склали 137,6 млн. грн. Крім того, на утримання соціальної інфраструктури та покриття соціальних пільг і гарантій підприємство направило 160,2 млн. грн. в 2014 р.

Соціальна інфраструктура ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
• 2 пансіонати, які приймають понад 6 000 осіб за сезон;
• 3 дитячих оздоровчих табори для більше ніж 4 000 дітей за сезон;
• санаторій-профілакторій «Джерело» для більше ніж 3 000 осіб на рік;
• 3 заміських бази відпочинку з пропускною спроможністю понад 130 000 осіб за сезон;
• 2 поліклініки;
• Палац культури.

Оздоровлення та відпочинок працівників
У 2014 р. функціонували всі оздоровчі об'єкти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підприємство також забезпечило оздоровлення працівників підприємства та членів їхніх сімей в пансіонатах, санаторіях України. В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 154,8 млн. грн. на ремонти, технічне переозброєння, утримання, розвиток і обслуговування оздоровчих об'єктів підприємства, дотацію на харчування та транспортні перевезення відпочиваючих, медичне страхування дітей в період відпочинку, оплату праці педагогічного складу в дитячих таборах підприємства, а також на придбання санаторно-курортних путівок для працівників і членів їхніх сімей.

У 2014 р. в санаторії-профілакторії «Джерело» оздоровилося понад 2,7 тис. робітників і непрацюючих пенсіонерів підприємства, санаторно-курортними путівками скористалися понад 3,5 тис. працівників підприємства та членів їхніх сімей.

Влітку протягом оздоровчого сезону 2014 р. понад 3 тис. дітей працівників відпочили в дитячих оздоровчих таборах і понад 6 тис. співробітників і членів їхніх родин – в пансіонатах підприємства. Продаж путівок працівникам підприємства здійснюється за пільговою вартістю.

Розвиток місцевих громад
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує кошти на благодійні цілі, розвиток освіти, культури та охорону здоров'я, на реалізацію соціальних проектів в Кривому Розі та регіоні. В 2014 р. в розвиток місцевих громад ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 28,6 млн. грн.

Основні соціальні проекти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2014 р.:
• благоустрій і ремонт центральних і міжквартальних доріг, а також мереж зовнішнього освітлення в Центрально-міському та Дзержинському районах м. Кривий Ріг;
• розбивка «Скверу металургів» в районі Палацу молоді та студентів Кривого Рогу (в тому числі висаджування 80-ти дерев, установка нових лавочок, спортивного майданчику для скейтерів і ролерів, обладнання в сквері Wi-Fi зони);
капітальний ремонт 6 міських тролейбусів.

Підтримка мобілізованих працівників підприємства, членів їхніх сімей і тимчасових переселенців
В 2014 р. в рамках мобілізації були призвані понад 280 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Мобілізовані працівники залишаються членами трудового колективу підприємства та зможуть повернутися на свої робочі місця після демобілізації.

В 2014 р. в зоні антитерористичної операції на сході України під час виконання бойового завдання загинули 10 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 12 співробітників підприємства отримали поранення. На початку 2015 р. загинуло 4 і отримали поранення 11 працівників підприємства. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало матеріальну допомогу в розмірі 50 тис. грн. кожній родині загиблих воїнів-працівників підприємства.

В жовтні 2014 р. розпочав свою роботу Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», створений для підтримки сімей працівників підприємства, загиблих або поранених в ході бойових дій на сході України. Пожертвувати кошти до Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як працівники підприємства, так і співробітники компанії АрселорМіттал по всьому світу, а також всі бажаючі в Україні та за кордоном.

У 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило бронежилетами, бронешоломами, захисними окулярами, а також медичними аптечками своїх працівників, покликаних на військову службу по мобілізації. Напередодні зими підприємство надало своїм мобілізованим працівникам зимове обмундирування та корисне в польових умовах приладдя. Персональні набори для військовослужбовців містили спальні мішки для використання при температурі від -16 градусів і нижче, напівшерстяну та шерстяну натільну білизну, зимові брюки та куртки, утеплені берци, а також термоси та рюкзаки.

В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило безкоштовне проживання в своєму санаторії-профілакторії «Джерело» тимчасових переселенців, які із-за бойових дій на сході України були змушені покинути свої будинки. Всього в санаторії-профілакторії підприємства було розміщено понад 260 тимчасових переселенців, які також забезпечувалися безкоштовним триразовим харчуванням. Витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на підтримку переселенців із східних областей України склали понад 6 млн. грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало переселенцям можливість працевлаштування відповідно до переліку відкритих вакансій підприємства. При цьому робочі місця пропонувалися як з урахуванням наявної у людей кваліфікації та досвіду роботи, так і з можливістю перенавчання на нову професію. 13 осіб, які раніше мешкали в зоні АТО, стали співробітниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У липні 2014 р. 25 дітей з Донецької та Луганської областей України відпочили і оздоровилися за рахунок коштів підприємства в дитячому оздоровчому таборі «Сучасник» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» разом з дітьми працівників комбінату.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021