ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал відзначила 9-ий щорічний День здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 29 квітня 2015 р. Компанія АрселорМіттал, виробник стали №1 в світі, відзначила дев'ятий щорічний День здоров'я та безпеки 28 квітня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» цього дня традиційно підводить підсумки своєї діяльності у сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їх надалі.

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор АрселорМіттал: «Ми відзначили щорічний День здоров'я та безпеки в компанії АрселорМіттал: наш дев'ятий за рахунком з 2006 р., коли ми оголосили безпеку праці нашим головним пріоритетом. Цього року День здоров'я та безпеки проходить на підприємствах компанії під загальним девізом: «Зупинися, подумай та дій безпечно – Разом за безпеку». Найважливіше, що я хочу донести – ми всі повинні працювати спільно, щоб направляти компанію до постійного зниження травматизму. Успішні результати, яких ми вже добилися сьогодні, засновані на впровадженні ефективних стандартів та їхньому виконанні. Подальший прогрес, якого, я сподіваюся, ми зможемо добитися, більшою мірою залежить від поведінки, корпоративної культури та бажання людей повністю викорінити нещасні випадки на робочому місці. У багатьох відношеннях це найбільш складна частина шляху, яка розпочнеться у міру наближення до нульового рівня нещасних випадків, до чого ми дуже прагнемо».

В рамках Тижня охорони праці, що стартував 22 квітня 2015 р., в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи крупного металургійного підприємства, а також підведено підсумки творчого конкурсу зварювальних виробів «Безпечна зварка» та конкурсу професійної майстерності серед електрозварників. Підприємство також організувало виставку сучасних засобів індивідуального захисту від компанії «3М Україна» та практичний тренінг з їхнього використання.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Основа нашої компанії – це люди – металурги та гірники, робітники та керівники, працівники основних виробництв і співробітники допоміжних підрозділів. Все ті, хто щоденною наполегливою працею здійснює свій внесок до загального успіху підприємства. Ми високо цінуємо вашу працю, але ще більше ми цінуємо ваше життя та здоров'я. День здоров'я та безпеки став традицією в АрселорМіттал і покликаний нагадати всім нам про цінність людського життя, і про те, що охорона праці та здоров'я працівників – це головний пріоритет нашого бізнесу. В 2006-2014 рр. наша компанія інвестувала 1,4 млрд. грн. в охорону праці та заходи із промислової безпеки. На підприємстві впроваджуються технічні заходи, направлені на покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням. Ми продовжуємо системне навчання наших працівників і підрядників, удосконалюємо систему контролю дотримання правил охорони праці, забезпечуємо більш нові та досконаліші засоби індивідуального захисту. Але найголовніші зміни відбуваються в свідомості керівників і робітників. Ми хочемо, щоб безпека праці стала усвідомленою необхідністю для кожного працівника».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021