ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Система менеджменту якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

Кривий Ріг, 22 травня 2015 р. Система менеджменту якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Це підтверджено міжнародним органом із сертифікації «QSCert-Ukraine B.V.» (Нідерланди) під час другого щорічного наглядового аудиту, який був проведений на підприємстві фахівцями-аудиторами з 13 по 15 травня 2015 р.

В рамках наглядового аудиту були проведені перевірки майже в 30 структурних підрозділах всіх департаментів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Аудитори відвідали управління технічного та вхідного контролю, випробувальний центр департаменту з якості, службу заступника генерального директора з маркетингу та збуту, департамент з персоналу, цехи пасажирського, технологічного автотранспорту, гірничого департаменту, підрозділи шахтоуправління та коксохімічного виробництва підприємства. Основна увага була направлена на перевірку документації, що відображає дію системи менеджменту якості, забезпечення необхідними ресурсами, відповідальність персоналу та керівництва на всіх етапах виробництва продукції, а також функціонування групи внутрішнього аудиту. Серед найбільш сильних сторін дії системи менеджменту якості підприємства аудитори відзначили проведення внутрішніх аудитів в цехах підприємства, систему аналізу роботи обладнання в підрозділах служб головного механіка та головного енергетика коксохімічного виробництва.

Мохан Бабу, заступник генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з технічних питань: «На будь-якому підприємстві ISO-9001 – система менеджменту якості – сприяє тому, щоб всі процеси в компанії були орієнтовані на систему. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює професійно та системно, тому немає нічого дивного в тому, що компанія сертифікована за ISO-9001. Наразі ринок сфокусований на боротьбі за клієнта. Клієнти очікують якісну продукцію. Для нашого підприємства важливо підтверджувати сертифікат якості щорічно. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висока відповідальність перед споживачем, сертифікат відповідності системи менеджменту якості є гарантом якості нашої продукції та ефективного управління. Періодичні інспекційні аудити – це погляд на нашу роботу ззовні. Аудити допомагають визначити потрібні ділянки та залучити кожного в здійснення дій, необхідних для постійних покращень».

Наталія Кравченко, директор «QSCert-Ukraine B.V.»: «Результат аудиту в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» хороший – дію сертифікату підтверджено. В 2016 р. підприємство чекає ресертифікація, в рамках якої аудит буде більш тривалим і охопить набагато більшу кількість підрозділів. Хочеться відзначити ряд позитивних моментів, на які ми звернули особливу увагу. На підприємстві було проведено системну роботу з впровадження електронного документообігу. Це значно спростило процес роботи з документами, забезпечило можливість швидко реагувати на зміни та оперативно приймати важливі рішення. В конвертерному цеху підприємства впроваджений і успішно працює електронний паспорт плавки. Це значний документ у виробництві, він дозволяє контролювати ведення всіх технологічних процесів і дотримання необхідних параметрів якості. Ми припускаємо, що такий паспорт буде впроваджений і в прокатних цехах, таким чином буде простежуватися система виробництва продукції».

Довідка:
ISO 9000 – серія міжнародних стандартів ISO, які застосовуються під час побудови системи управління якістю. Ці стандарти передбачають вимоги до організації менеджменту виробництва, при якій забезпечується передбачений і стабільно високий рівень якості продукції або послуг. Сертифікація здійснюється за єдиним стандартом з цієї серії, що містить вимоги: ISO 9001. Діє дворівнева система підтвердження відповідності. Сертифікат відповідності ISO 9001 є зовнішнім незалежним підтвердженням досягнення вимог стандарту.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021