ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить програму прийому студентів-випускників вищих учбових закладів «Еверест-2015»

Кривий Ріг, 25 травня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, розпочинає програму прийому студентів-випускників вищих учбових закладів «Еверест-2015». Метою програми «Еверест» є пошук амбітних і талановитих молодих фахівців-випускників вузів 2013-2015 рр., які володіють потенціалом побудувати успішну кар'єру в міжнародній компанії АрселорМіттал. Програма «Еверест» розрахована на 2 роки, протягом яких учасникам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в статусі фахівців-стажерів з подальшим працевлаштуванням на підприємстві з розробленим планом розвитку кар'єри. Програма передбачає участь фахівців-стажерів в найважливіших корпоративних проектах, а також інтенсивне теоретичне навчання (online-курси та аудиторні заняття). Для кожного стажера заплановано індивідуальний план ротацій в підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в окремих випадках і на міжнародному рівні на підприємствах корпорації АрселорМіттал, виходячи із здібностей і досягнень учасника програми.

Відбір кандидатів для участі в програмі здійснюється за наступними виробничими напрямками: гірнича справа (ГЗК і шахта), аглодоменне, прокатне виробництво, енергетика, якість продукції, автоматизація, логістика та транспорт, управління персоналом, маркетинг і збут, управління проектами, капітальні ремонти та будівництво, механоремонтні роботи, юриспруденція, інформаційні технології.

Серед критеріїв конкурсного відбору кандидатів для участі в програмі «Еверест» в 2015 р. – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови на рівні intermediate і вище, географічна та функціональна мобільність, що означає готовність учасників до ротації в підрозділах компанії АрселорМіттал, а також до придбання нової кваліфікації або спеціалізації для участі в різних проектах.

Лариса Поліщук, головний керуючий з розвитку та навчання персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:<> «Лідерство, якість і сталий розвиток – це цінності компанії АрселорМіттал, ті базові чинники, на яких наше підприємство засновує свій постійний рух вперед. За чотири роки існування програма прийому та розвитку талановитих випускників вищих учбових закладів «Еверест» продемонструвала, що її учасниками стають такі молоді люди, яким близькі ці цінності. Вони проявляють лідерство в досягненні результатів і реалізації поставлених завдань, відповідально відносяться до якості виконуваної роботи та до питань взаємодії з колегами. Крім того, учасники програми дуже швидко освоюють нові навики, розвивають уміння спілкуватися іноземною мовою та працювати в нашій компанії з людьми різних професій, рівня менеджменту і навіть національностей. Ми віримо, що саме такі фахівці – майбутнє ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», і чекаємо їх як учасників нової, п'ятої хвилі програми «Еверест» в 2015 р.».

Конкурсний відбір для участі в програмі «Еверест» передбачає декілька етапів і проходить прозоро та відкрито. На початкових етапах відбору кандидати проходять комп'ютерні онлайн-тести (тестування з англійської мови та тестування на сприйняття вербальної, числової та абстрактної інформації), що гарантує конфіденційність і неупередженість тестування. На подальших етапах кандидати проходять профільні співбесіди та центри оцінки, де фахівці департаменту з персоналу та представники інших підрозділів підприємства оцінюють здібності учасників за розробленою методологією. Після цього група експертів приймає остаточне рішення щодо прийому в програму випускників-студентів.

В період стажування учасники програми отримують заробітну плату та користуються всіма пільгами, які пропонуються кожному працівнику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідно до Колективного договору підприємства (оплачувані відпустки та періоди тимчасової непрацездатності, медичне страхування, лікування та відпочинок в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України).

Заявки на участь в програмі «Еверест» приймаються до 30 червня 2015 р. Детальніше про програму можна взнати тут.

Довідка:
За підсумками конкурсного відбору випускників в 2011-2014 рр. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» наразі працюють 65 учасники програми «Еверест», які набувають навичок за такими напрямками, як гірнича справа, ремонтне, коксохімічне, аглодоменне, прокатне та сталеплавильне виробництва, логістика, управління персоналом і інформаційні технології, охорона праці та захист навколишнього середовища, гірнича справа (ГЗК і шахта), енергетика, маркетинг і збут. Двоє учасників програми вдосконалювали свої навики в корпорації АрселорМіттал (Англія, Франція) в сфері управління персоналом, соціальної відповідальності та коксохімічного виробництва. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почало програму прийому випускників вищих учбових закладів в 2011 р.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021