ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» випустило звіт із корпоративної відповідальності за 2014 р.

Кривий Ріг, 9 липня 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» випустило звіт із корпоративної відповідальності за 2014 р. Нефінансовий звіт представляє результати діяльності підприємства в області корпоративної відповідальності в чотирьох основних сферах: інвестиції в людей (охорона праці та здоров'я, відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей, розвиток персоналу та кар'єрні можливості), природоохоронна діяльність і відповідальність за продукцію, внесок підприємства в розвиток м. Кривий Ріг, а також корпоративне управління. Крім того, звіт висвітлює взаємодію підприємства з клієнтами, постачальниками та підрядними організаціями, профспілками та іншими зацікавленими сторонами. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підготовлено відповідно до 10 принципів Глобального Договору ООН і міжнародного стандарту звітності GRI (Global Reporting Initiative) згідно вимогам рівня застосування «В+». Достовірне висвітлення в звіті всіх фактів, подій і результатів діяльності підприємства підтверджено незалежною перевіркою аудиторської компанії «Делойт». Звіт надруковано на папері Arctic Silk+, виробництво якого є одним з найбільш екологічно чистих в Європі. Звіт із корпоративної відповідальності за 2014 р. публікується українською мовою.

Парамжіт Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Новий соціальний звіт - це об'єктивне джерело інформації про основні проекти підприємства у всіх сферах діяльності в 2014 р. Наша діяльність будується на основних цінностях компанії АрселорМіттал: Лідерство, Якість, Сталий розвиток. 2014 р. став перевіркою на відповідність цим цінностям. Рік був складним як для всієї України, так і для нашого підприємства, і зобов'язав нас прийняти три головні виклики. Перший - через конфлікт на сході України були зупинені поставки сировини і матеріалів зі східних регіонів країни. Другий виклик - зниження чистої ціни реалізації на металопродукцію на експортному та внутрішньому ринках. Третій виклик - психологічний стан наших співробітників у зв'язку з подіями в Україні та військової мобілізацією 280 працівників підприємства в зону конфлікту, 10 з яких загинули під час виконання військового обов'язку в 2014 г і 5 працівників - у першому півріччі 2015 Однак ми розуміємо, що чим більше викликів, тим сильнішими ми повинні бути. Пріоритетними напрямками для нас залишаються охорона праці, підвищення ефективності виробництва, мінімізація промислового впливу підприємства на навколишнє середовище, соціальний захист наших працівників, соціально-економічний розвиток міста. Ми прагнемо бути не тільки конкурентними на глобальному рівні у виробництві якісної продукції, але і забезпечувати зростання добробуту зацікавлених сторін і сприяти сталому розвитку України».

Довідка:
В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» встановлено щорічний цикл нефінансової звітності. Підприємство розпочало публікацію звітів із корпоративної відповідальності в 2011 р. Звіт із корпоративної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2011 р. був визнаний кращим нефінансовим звітом України за результатами експертного голосування в Конкурсі нефінансових звітів-2012 (Readers’ Choice Award-2012). Участь в конкурсі взяли соціальні звіти більше 30-ти великих компаній України. Наступний звіт, що висвітлюватиме діяльність підприємства в області стійкого розвитку в 2015 р., буде підготовлено відповідно до нового міжнародного стандарту звітності GRI 4 (Global Reporting Initiative) і планується до публікації в 2016 р.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021