ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Анджей Веслав Випих – Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 17 серпня 2015 р. Анджей Веслав Випих призначений на посаду Директора департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 11 серпня 2015 р. На цій посаді Анджей Випих підпорядковується Генеральному директору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і відповідає за процеси в області підбору та розстановки персоналу, а також за підвищення кваліфікації працівників з урахуванням вимог виробництва, організацію праці та його оплату відповідно до вимог законодавчої і нормативно-правової документації, реалізацію соціальних пільг і виплат, передбачених законодавством і Колективним договором підприємства.

Анджей Випих почав свою кар'єру в 1978 р. в компанії «International Paper», що є найбільшим в світі виробником паперу, упаковки та будівельних матеріалів. Тут він пройшов шлях від фахівця з контрольно-вимірювальних пристроїв до менеджера з впровадження інформаційно-технологічних проектів. У 1988-1997 рр. працював директором департаменту з інформаційних технологій «International Paper Kwidzyn S.А.».

В 1997-2003 рр. Анджей Випих обіймав посаду директора з персоналу «International Paper Kwidzyn S.А.», член Ради директорів компанії. Основними його досягненнями в цей період стали створення та побудова департаменту з персоналу, системи навчання та розвитку персоналу, а також системи оцінки менеджменту. В 2003-2005 рр. пан Випих працював на посаді менеджера з впровадження інформаційно-технологічних проектів Центру об'єднаних послуг Європи. В цей період під його керівництвом були створені центри Об'єднаних послуг Європи в Кракові та для дочірніх підрозділів «International Paper».

У 2005 р. Анджей Випих приєднався до Групи АрселорМіттал, де з 2005 по 2012 рр. працював директором з виробництва та персоналу на підприємстві АрселорМіттал Польща. Пан Випих був членом Ради директорів, здійснював координацію трудових стосунків з понад 40 профспілковими організаціями. В результаті побудови конструктивного діалогу з профспілковими організаціями добився укладення єдиного колективного договору замість п'яти, які існували раніше, а також його перегляду на щорічній основі на законодавчому рівні. З 2009 р. Анджей Випих – координатор сегменту з питань персоналу країн Чехія, Німеччина та Польща, з 2011 р. – Віце-президент Польської асоціації керівників. За час своєї роботи адаптував проект «Планування робочої сили» до потреб підприємства, здійснював управління проектом «Об'єднаний центр бізнес-послуг», був учасником переговорів з Європейською радою з праці.

В 2011 р. Анджей Випих отримав винагороду «За досягнення в області управління персоналом» від Правління компанії АрселорМіттал, яка вручається за особливі досягнення в області роботи з персоналом (розвиток, навчання, оптимізація робочих процесів, адміністрування, дотримання законодавства тощо).

До свого нового призначення Анджей Випих з 2012 р. працював на посаді директора з персоналу в АТ «АрселорМіттал Теміртау», де покращив принципи роботи в області управління людськими ресурсами, мотивації персоналу та соціальної сфери.

Анджей Випих закінчив Гданський політехнічний університет (Польща) за фахом «Електротехніка та автоматика», з привласненням кваліфікації інженер-електрик, також має другу вищу освіту за фахом «Управління персоналом».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021