ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон вибраний Членом Правління Європейської Бізнес Асоціації

Кривий Ріг, 19 листопада 2015 р. Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон вибраний Членом Правління Європейської Бізнес Асоціації. Таке рішення було ухвалене на Загальних Зборах членів Асоціації 17 листопада 2015 р. в Києві. В ході виборів Правління в онлайн-голосуванні взяли участь генеральні директори компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.

Правління Європейської Бізнес Асоціації несе загальну відповідальність за стратегію та діяльність Асоціації, а також за керівництво виконавчим персоналом Асоціації. Вибори Правління проходять відповідно до Статуту Асоціації, Внутрішніх Правил і Процедур Європейської Бізнес Асоціації.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Компанія АрселорМіттал є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні. Я вже вісім років працюю в Україні і маю можливість спостерігати за розвитком і зростанням Європейської Бізнес Асоціації. Впевнений, що в ході реформ і позитивних змін, яких ми чекаємо від Уряду України, Асоціація стане ще більш впливовою та потужною силою, до позиції якої прислухаються політики, бізнесмени, експерти, як українські, так і міжнародні. Я щиро радий бути вибраним до складу Правління Європейської Бізнес Асоціації і високо ціную переваги спільних ініціатив і дій європейської бізнес-спільноти в Україні».

Довідка:
Європейська Бізнес Асоціація заснована в 1999 р. як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикається бізнес в Україні. Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні і об'єднує близько 900 європейських, українських і міжнародних компаній.

Вибори Правління проходять щорічно в рамках Загальних Зборів членів Асоціації. Лише повноправні члени Асоціації можуть бути вибраними в Правління та на посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації. Членів Правління обирають строком на два роки з урахуванням того, що в Правлінні мають бути представлені не більше трьох представників від однієї галузі промисловості та не більше трьох представників однієї національності.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021