ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – на першій позиції рейтингу «Індекс прозорості» серед найбільших компаній України

Кривий Ріг, 16 лютого 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало лідером рейтингу «Індекс прозорості» серед найбільших компаній України в 2015 р. Всього в оцінюванні взяли участь 100 найбільших компаній країни, які представляли 18 секторів економіки. Рейтинг, який був складений Центром «Розвиток КСВ», визначає рівень прозорості та доступності інформації про корпоративну відповідальність на інтернет-сайті у порівнянні з сайтами інших українських компаній. За результатами рейтингу рівень відкритості та прозорості веб-сайту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 85 %.

В рамках рейтингу веб-сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було оцінено за чотирма критеріями рівня прозорості:
* звітність (40 % загального результату) – наявність звіту про діяльність компанії в соціальній та екологічній сферах;
* зміст (35 % загального результату) – рівень розкриття інформації за ключовими сферами корпоративної відповідальності;
* навігація (10 % загального результату) – легкий доступ читача до інформації щодо соціальної та екологічної відповідальності компанії;
* доступність (15 % загального результату) – потенційна доступність веб-сайту (з точки зору таких аспектів, як мова сайту, наявність контактної інформації, адаптованість для людей із обмеженими можливостями).

Довідка:
Організатор рейтингу «Індекс прозорості» – Центр «Розвиток КСВ» – провідна експертна організація з корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яка є членом Правління Глобального договору ООН, національним партнером CSR Europe (Брюссель) і Всесвітньої бізнес-ради із стійкого розвитку (WBCSD, Женева). Щорічно з 2011 р. в Україні Центр «Розвиток КСВ» складає Індекс прозорості сайтів українських компаній на основі міжнародної методики, розробленої Beyond Business (Ізраїль) і Центром «Розвиток КСВ». Рейтинг «Індекс прозорості» був започаткований Центром «Розвиток КСВ» у 2011 р. з метою стимулювання компаній України до більшого розкриття інформації з питань корпоративної відповідальності. В 2015 г. рейтинг «Індекс прозорості» серед українських компаній було проведено вп’ятє. В 2015 р. учасниками оцінювання стали 100 компаній, серед яких – Кернел Трейд, ДТЕК, СКМ, Оболонь, Метінвест, Концерн Галнафтогаз, Дніпроспецсталь, Nestle Україна та інші.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація, що була заснована у 2008 р. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: корпоративна соціальна відповідальність у кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади і просування України за кордоном. Об’єднує 40 компаній України.

В 2014 р. веб-сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше посіло першу позицію в рейтингу прозорості сайтів найбільших компаній України, в 2013 р – друге місце.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021