ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» впровадило нові сервіси для споживачів своєї металопродукції на веб-сайті підприємства

Кривий Ріг, 31 березня 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» впровадило нові сервіси для споживачів своєї металопродукції на веб-сайті підприємства. Всі бажаючі придбати продукцію виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», можуть зробити заявку, заповнивши детальну онлайн-форму. У формі «Заявка на металопродукцію», доступ до якої відкрито на головній сторінці веб-сайту, необхідно вказати реквізити клієнта, адресу та необхідну дату постачання, а також вид продукції: арматура, катанка, сталева заготовка, куток, смуга, коло, квадрат. Крім того, на веб-сайті підприємства передбачена можливість онлайн-звернення із скаргами відносно якості продукції з використанням сервісу «Клієнтська скарга».

Прабудда Рай, менеджер з маркетингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – один з найбільших виробників металопрокату в Україні. Широка географія постачань металопрокату вимагає високої якості продукції та належного рівню обслуговування клієнтів. Нові онлайн-сервіси дозволять підприємству здійснювати інтерактивну комунікацію з нашими споживачами. Ці інструменти на веб-сайті дозволяють економити зусилля та час наших клієнтів, оскільки вони можуть скористатися сервісами в режимі онлайн, без вихідних та у будь-який час. Ми сподіваємося, що це дозволить нам збільшити обхват клієнтів по всьому світу та підвищити якість їх обслуговування. Як відповідальний бізнес, ми також передбачили на веб-сайті можливість зареєструвати клієнтську скаргу відносно якості продукції або послуг, яку негайно отримають наші фахівці. Мета даного сервісу – скорочення часу очікування зворотного зв'язку та прямий контакт компанії із споживачами. Ми високо цінуємо кожного нашого клієнта, тому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» постійно покращує якість продукції та рівень обслуговування споживачів».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021