ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Парамжит Калон, віце-президент компанії АрселорМіттал і член Керуючого комітету Групи, призначений Генеральним директором АрселорМіттал СНД (ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Україні та АТ «АрселорМіттал Теміртау» в Казахстані)

Кривий Ріг, 15 квітня 2016 р. Парамжит Калон, віце-президент компанії АрселорМіттал і член Керуючого комітету Групи, призначений Генеральним директором АрселорМіттал СНД (ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Україні та АТ «АрселорМіттал Теміртау в Казахстані). З 1 травня 2016 р. він приступить до своїх обов'язків і, як і раніше, буде в підпорядкуванні у Давіндера Чуга, старшому виконавчому віце-президенту компанії АрселорМіттал і Генеральному директору в регіоні Африка і СНД (ACIS).

Давіндер Чуг, Член правління Групи АрселорМіттал і Генеральний директор сегменту ACIS: «Дуже радий вітати Парамжита Калона на його новій посаді, яка дозволить розширити його нинішні професійні обов'язки як в Україні, так і в Казахстані. Я переконаний, що його багатий досвід роботи в промисловості та яскраві лідерські якості, які Парамжит Калон продемонстрував раніше, дозволять ефективно управляти двома підприємствами: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і АТ «АрселорМіттал Теміртау». Робота на посаді Генерального директора сегменту АрселорМіттал СНД сповнена викликів, проте основним пріоритетом для Парамжита Калона буде ефективне впровадження стратегії 2020 в СНД-сегменті, зміцнюючи обидва підприємства як регіональних лідерів і конкурентоздатний бізнес».

У 2015 р. Парамжит Калон увійшов до складу Керуючого комітету Групи АрселорМіттал. Керуючий комітет Групи надає підтримку офісу Генерального директора та виконавчих директорів компанії АрселорМіттал. Керуючий комітет є керівним органом компанії, який збирається на регулярній основі для обговорення та ухвалення рішень з ключових питань. До складу Керуючого комітету компанії наразі входять 27 керівників бізнес-підрозділів і корпоративних функцій АрселорМіттал.

Парамжит Калон вже понад 20 років працює в сталеливарній промисловості. До призначення Генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2015 р. він працював на позиції заступника генерального директора з виробництва. До призначення на цю посаду був Головою технічної адміністрації та Головним керуючим з проектів і стратегії підприємства (2008-2010).

Парамжит Калон почав свою кар'єру в 1995 р. на посаді менеджера з проектів компанії «СМС Зімаг» (колишня назва – «Маннесман Демаг»), одного з найбільших світових новаторів в технології сталі та постачальників обладнання. В кінці 2001 р. він перейшов працювати в компанію Danieli & C (Буттріо, Італія), де відповідав за монтаж і пуско-наладку сталеливарних проектів «під ключ» по всьому світу. Впродовж десяти років пан Калон реалізував і запустив ряд стратегічних сталеливарних проектів основних виробників сталі в Індії, Китаї, Тайвані, Великобританії, Франції, Італії та Росії.

Парамжит Калон закінчив державний інженерний інститут штату Харьяна в Індії і має управлінську ступінь з металургії, а також сертифікат післядипломної освіти з комп'ютерних наук.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021