ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал відзначає 10-ий щорічний День здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 28 квітня 2016 р. Компанія АрселорМіттал, виробник сталі №1 у світі, сьогодні відзначає десятий щорічний День здоров'я та безпеки. Цього дня ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно підводить підсумки своєї діяльності у сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їм надалі.

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал: «Цього року темою Дня здоров'я та безпеки є девіз «Разом за безпеку. Бережіть себе!». Десять років тому, створюючи компанію АрселорМіттал в червні 2006 р., ми вирішили, що безпека буде нашим головним пріоритетом. Це спонукало організувати щорічний День здоров'я та безпеки як найважливіший компонент нашої роботи, направленої на покращення показників у сфері охорони праці та здоров'я. Наш коефіцієнт частоти травм з тимчасовою втратою працездатності (Кч на 1 млн. відпрацьованих людино-годин), що в 2007 р. складав 3,1, тепер дорівнює 0,72. Це результат реального та постійного прагнення до досконалості, направленого на зміну відношення до питань охорони праці та здоров'я. Проте цей шлях ще не завершено, оскільки нашою остаточною метою є зниження нещасних випадків і нещасних випадків із смертельним результатом на робочих місцях до нуля. Необхідно вийти на рівень, коли кожен працівник постійно застосовуватиме інструменти та системи забезпечення безпеки світового класу, для створення яких ми доклали стільки зусиль».

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «День здоров'я та безпеки став традицією в компанії АрселорМіттал і покликаний нагадати всім нам про те, що людина – це головна цінність, а охорона праці та здоров'я працівників – це основний пріоритет нашого бізнесу. В 2006-2015 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало понад 1,6 млрд. грн. в охорону праці та заходи з промислової безпеки. На підприємстві впроваджуються технічні заходи, направлені на покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням. У 2015 р. компанія АрселорМіттал розпочала впровадження концепції стійкого розвитку, заснованої на 10-ти цілях, досягнення яких сприятиме розвитку компанії та підвищенню задоволеності всіх зацікавлених сторін. Безпека, здоров'я та якість життя – це перша з 10-ти цілей стійкого розвитку як всієї корпорації, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

За результатами роботи в 2015 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» коефіцієнт частоти виробничого травматизму по власному персоналу та персоналу підрядних організацій (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) в цілому склав 0,39. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує залишатися в числі підприємств з найменшим коефіцієнтом частоти виробничого травматизму серед всіх підприємств компанії АрселорМіттал. За підсумками роботи в 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посідає третю позицію за рівнем коефіцієнту частоти виробничого травматизму (Кч) після підприємств в Чехії та Аргентині (Кч=0,37).

В рамках Тижня охорони праці, який стартував 21 квітня 2016 р., в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021