ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний склад металопродукції в центральному регіоні України

Кривій Ріг, 1 липня 2016 р. У червні 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий власний склад металопродукції в центральному регіоні України (м. Дніпро). Зі свого нового, восьмого за рахунком, складського майданчика в Україні підприємство планує відвантажувати понад 3 000 тонн металопродукції на місяць. Власний склад підприємства в м. Дніпро містить увесь асортимент металопродукції, що виробляє ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий склад в центральному регіоні України відповідно до стратегії з розвитку власної дистриб'юторської мережі, яку підприємство почало впроваджувати в 2013 р. Новий склад підприємства містить понад 10 тис. тонн металопродукції, займає площу 7 тис. кв. метрів, розташований на відкритому та критому складських майданчиках. У розпорядженні складу в Дніпрі – три крани вантажопідйомністю від 10 до 15 тонн, власна залізнична колія, а також можливість обслуговування автоперевезень.

Анастасія Татарульєва, В.о. заступника генерального директора з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми не зупиняємося на досягнутому, про це свідчить відкриття нового складського майданчика в Дніпрі. В 2013 р. ми почали розвивати мережу складів дистрибуції, на сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні вже вісім складів, які здатні забезпечити наявність продукції підприємства в усіх найбільших регіонах України. Дніпро є центром металоторгівлі в Україні зважаючи на вигідне розташування та розвинену транспортну інфраструктуру, тому наявність тут складської бази для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є стратегічним пріоритетом. Усі основні гравці ринку металоторгівлі є присутніми в Дніпрі, ми не повинні бути виключенням. Наша модель дистрибуції проста: кожен склад орієнтований на свій регіон і виключає затримку доставки продукції клієнтові із-за логістичних проблем. При цьому склад в м. Дніпро також виконуватиме функцію логістичного центру для окремих районів центральної, північної та східної України».

Довідка:
У 2013-2016 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило 7 власних складів металопродукції в кожному регіоні України. Перший власний склад продукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був відкритий в Одесі в 2013 р., другий власний складський майданчик – в Києві в 2013 р. Кожен з цих двох складських майданчиків займає площу 9 000 кв. метрів і має два крани вантажопідйомністю 20-25 тонн, а також власне залізничне сполучення. Незнижуваний товарний запас, який підприємство планує підтримувати на цих складах, – 5 тис. тонн металопродукції. Місткість кожного з власних складських майданчиків – 10 тис. тонн готової продукції. В 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також відкрило третій власний склад в с. Вільне Криворізького району. Складський майданчик підприємства в Криворізькому районі вміщає до 15 тис. тонн металопродукції і є найбільшим оптово-роздрібним сервісним металоцентром компанії АрселорМіттал в Україні. В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний складський майданчик в Тернополі, який вміщає до 2 тис. тонн металопродукції. В 2015 р. підприємство відкрило в Харкові власний склад, що вміщає до 10 тис. тонн металопродукції. В 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний склад металопродукції в західному регіоні України (м. Львів), що вміщає до 1 000 тонн металопродукції. Розширення мережі дистрибуції дозволило підприємству побудувати довгострокову співпрацю з новими клієнтами за допомогою прямих контактів в різних регіонах України.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021