ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 2,6 млн грн на придбання надсучасного автомобіля екстреної медичної допомоги для медцентра підприємства

Кривий Ріг, 22 грудня 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 2,6 млн грн. на придбання автомобіля екстреної медичної допомоги на базі Volkswagen. Медичний центр підприємства отримав у своє розпорядження новий автомобіль швидкої допомоги, оснащений сучасним обладнанням для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів на догоспітальному етапі.

22 грудня 2016 р. в медичному центрі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулася презентація машини екстреної медичної допомоги за участю керівництва та працівників підприємства, Костянтина Мурашка, начальника управління охорони здоров'я виконавчого комітету Криворізької міської ради, а також Оксани Якущенко, директора «Volkswagen Центр Кривий Ріг» - постачальника нового автомобіля.

Сергій Теслюк, заступник генерального директора з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Пріоритетом №1 як компанії АрселорМіттал, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є охорона праці та створення безпечних умов праці для своїх робітників. За 11 місяців 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки близько 215 млн грн. Наявність нового автомобіля екстреної медичної допомоги дозволить підвищити швидкість, рівень та якість реагування на усі екстрені ситуації на об'єктах підприємства, пов'язані як з виробництвом, так і з погіршенням стану здоров'я працівників».

Оксана Якущенко, директор «Volkswagen Центр Кривий Ріг»: «ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є стратегічним партнером «Volkswagen Центр Кривий Ріг» з часів будівництва нашого автоцентра, в ході якого підприємство здійснило постачання металопрокату для основних будівельних конструкцій (каркасів). Ми раді здійснити крок у відповідь в якості надання продукту нашої марки основному партнеру «Volkswagen Центр Кривий Ріг». Автомобіль Volkswagen Crafter, який ми сьогодні передаємо ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг, має довгу базу та надвисокий дах з об'ємом вантажного відділення 17 кубометрів – це найдовший автомобіль швидкої медичної допомоги в Україні. «Volkswagen Центр Кривий Ріг» дякує ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за надану можливість участі в тендері, ми пишаємося досягнутим результатом і радіємо, що наш якісний продукт з'явився на автодорогах найбільшого гірничо-металургійного підприємства України».

Новий автомобіль оснащено необхідним медичним обладнанням, завдяки якому фахівці зможуть надавати висококваліфіковану невідкладну меддопомогу. Серед нового оснащення – вантажний пристрій, комплект носилок, за допомогою яких можна безпечно транспортувати постраждалого. Це носилки для горизонтального транспортування, крісло-носилки, які необхідні у випадку, якщо постраждалого треба транспортувати сидячи, плащові носилки, ковшові носилки, спинальна дошка. А також набір вакуумних шин для фіксації кінцівок при переломах, універсальний імобілізатор голови для транспортування постраждалого з переломами шийних хребців, система ременів, які дозволяють чітко фіксувати пацієнта під час транспортування. Машина швидкої допомоги укомплектована сучасним дефібрилятором, санітарною сумкою для надання першої допомоги з повною комплектацією, до якої входять апарат штучної вентиляції легенів, стаціонарний електричний аспіратор. Є також система для визначення рівня глюкози в крові, сучасна система для внутрішньовенного введення медпрепаратів, трьохканальний електрокардіограф, що дозволяє виявити грубі порушення в роботі серця.

Ірина Приступа, директор медичного центру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Цей автомобіль буде закріплено за Центральним здравпунктом металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми впевнені, що нова «швидка» стане хорошим помічником для медичного персоналу нашого підприємства та допоможе у рятуванні життя та здоров'я працівників, – це є найголовнішою цінністю нашої компанії. За допомогою цього автомобіля ми зможемо швидше та якісніше реагувати на позаштатні ситуації, а наша допомога відповідатиме усім сучасним стандартам».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021