ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує навчання дітей працівників підприємства англійській мові та ІТ-технологіям

Кривий Ріг, 16 січня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує навчання дітей працівників підприємства англійській мові та IT-технологіям в профільних школах «SmartStart English with ArcelorMittal» і «SmartStart IT with ArcelorMittal». З 13 січня по 3 лютого 2017 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрито збір заявок-анкет від працівників підприємства, які бажають, щоб їхні діти вивчали англійську мову або комп'ютерні дисципліни.

При відборі враховуватимуться наступні критерії:
* рівень заробітної плати батьків – перевагу отримають працівники з нижчим рівнем середньомісячної заробітної плати з числа тих, хто подав заявки;
* початковий або базовий рівень знань дитини (для школи англійської мови);
* результати тестування, в ході якого буде виявлено рівень здібностей дитини до точних наук (для ІТ-школи);
* позачерговим правом на зарахування в школи користуватимуться діти-інваліди; діти робітників підприємства, які є інвалідами; діти працівників підприємства, загиблих в зоні АТО.

Анджей Випих, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Вже другий рік ми продовжуємо цей соціальний проект, – на базі Університета АрселорМіттал в Україні діють дві школи для дітей працівників підприємства. В одній школі вони можуть безкоштовно вивчати англійську мову, в іншій – пізнавати комп'ютерні технології та відпрацьовувати знання, беручи участь у реальних проектах. На підведенні підсумків навчання в 2016 р. учасники «SmartStart IT with ArcelorMittal» презентували реальні результати своєї праці – креативні, наповнені інноваційними технологіями веб-сайти, 3D моделювання, комп'ютерну анімацію, мультимедійні презентації англійською мовою. Отримані знання допоможуть дітям створювати цікаві проекти та отримувати вищі бали в школі, а учасникам старших груп, майбутнім випускникам, ці знання будуть корисними під час вступу до вузів. Керівництво підприємства забезпечило запуск наступних семестрів в дитячих школах, тому в 2017 р. Університет АрселорМіттал буде відкритий як для продовження навчання, так і для нових учнів, надаючи дітям можливість отримувати знання та створювати нові, унікальні проекти для зміни майбутнього».

У 2016 навчальному році в школі «SmartStart IT with ArcelorMittal» займалося 377 дітей від 9 років до 16 років. За підсумками відбору діти розподілені за трьома категоріями: молодша (9-11 років), середня (12-14 років) і старша (15-16 років) групи. Програма навчання в «SmartStart IT with ArcelorMittal» спеціально адаптована під кожну вікову групу дітей. За два роки роботи школи «SmartStart IT with ArcelorMittal» майже 700 дітей працівників підприємства дістали можливість безкоштовно розширити свої знання у сфері інформаційних технологій.

У 2016 р. англійську мову вивчали 671 дитина працівників підприємства, а за два роки роботи школи тут навчалося понад однієї тисячі дітей. Володіння англійською – міжнародною мовою – дає можливість дітям вільно отримувати інформацію про світові культурні та наукові досягнення, навчатися за кордоном і в майбутньому мати шанс зробити кар'єру в міжнародних компаніях. За результатами профільних співбесід усі учні розділені на компактні групи за віком – 6-7, 8-10, 11-13 і 14-16 років. Кожна група складається з 10-12 дітей, що дозволяє проводити навчання ефективніше, ніж в звичайному шкільному класі. Заняття для дітей проходять двічі на тиждень в Університеті АрселорМіттал в Україні.

Освоювати англійську мову дітям допомагають висококваліфіковані педагоги, ефективні методики навчання, а також носії мови, яких запрошують на щомісячні розмовні клуби. Літом 2016 р. вивчати англійську мову мали можливість не лише учні «SmartStart English with ArcelorMittal», а також діти працівників підприємства, які відпочивали в дитячому оздоровчому таборі «Вітрило», де в спеціальних гуртках було організовано навчання для усіх бажаючих.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021