ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Фонд державного майна України вчергове підтвердив виконання приватизаційних зобов'язань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 13 лютого 2017 р. Фонд державного майна України (ФДМУ) підтвердив виконання компанією «АрселорМіттал Дуїзбург Бетайлігунгсгезельшафт мбХ» (власник 95,13 % акцій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») в 2016 р. інвестиційних зобов'язань за Договором купівлі-продажу пакету акцій. Перевірка ФДМУ відбувалась в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 7-10 лютого 2017 р. Це вже 18-та перевірка ФДМУ, що проводиться безпосередньо в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з моменту приватизації підприємства.

У 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжувало у повній мірі забезпечувати виконання зобов'язань в соціальній сфері (оплата праці, соціальне забезпечення, медичне обслуговування) відповідно до Колективного договору підприємства. Перевірки Фонду держмайна України є головним інструментом контролю з боку держави над виконанням підприємством інвестиційних зобов'язань після приватизації. ФДМУ здійснює контроль виконання компанією «АрселорМіттал Дуїзбург Бетайлігунгсгезельшафт мбХ» (мажоритарний акціонер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») зобов'язань за Договором шляхом проведення щорічних перевірок діяльності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Під час перевірки ФДМУ вивчає фінансову та статистичну документацію ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також інші документи, які підтверджують фактичне виконання компанією та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідних зобов'язань, передбачених Договором. Також ФДМУ здійснює огляд окремих побудованих об'єктів, проводить зустрічі з адміністрацією підприємства. За результатами перевірки виконання умов Договору складається акт, який підписується ФДМУ, компанією та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Акт перевірки містить інформацію про статус виконання зобов'язань за Договором. Зобов'язання, виконання яких підтверджене актом, знімаються з контролю Фонду державного майна України.

Сума грошових коштів у розмірі 4,8 млрд доларів США, яку отримала держава в процесі прозорої приватизації підприємства, є рекордною для України і до цього дня. Група АрселорМіттал перейняла на себе безпрецедентні інвестиційні зобов'язання в економічній, виробничій, природоохоронній та соціальній сферах. До 2020 р. компанія АрселорМіттал додатково інвестує 1,2-1,5 млрд доларів США в розвиток ПАТ «АрселорМіттал Кривою Ріг».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021