ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в модернізацію підприємства 400 млн доларів США в 2017 р.

Кривий Ріг, 20 лютого 2017 р. У 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, інвестує в розвиток комбінату 400 млн доларів США (капітальні та операційні інвестиції). Компанія направить ці кошти на модернізацію виробництва, покращення стану навколишнього середовища, капітальні ремонти обладнання та будівництво нових агрегатів, зокрема, другої машини безперервного лиття заготовки та коксових батарей.

Основні завдання даного етапу інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – підвищити продуктивність виробництва, замінити застаріле обладнання на нове та екологічно безпечне, суттєво покращити екологічну ситуацію як у м. Кривий Ріг, так і у всьому регіоні. Серед ключових проектів 2017 р. - будівництво другої машини безперервного лиття заготовок потужністю 1,3 млн тонн на рік, будівництво коксових батарей №№5, 6, реконструкція установок очищення газу агломераційної фабрики №2 і у конвертерному цеху, модернізація дрібносортного стану-4, заміна застарілого обладнання гірничо-збагачувального комплексу, поточні ремонти доменних печей та двохванного сталеплавильного агрегату.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Обсяг коштів, що ми вкладаємо у розвиток підприємства в Україні, – це чергове підтвердження не лише взятих на себе при покупці комбінату зобов'язань, але й нашої готовності повністю модернізувати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до 2020 р. Компанія АрселорМіттал має стійкий намір продовжувати вести свій бізнес в Україні та перетворити ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на технологічно сучасний виробничий об'єкт. Нові виробничі агрегати та сучасне екологічне обладнання необхідні підприємству, щоб працювати відповідно до найкращих міжнародних стандартів, відповідати запитам споживачів і залишатися конкурентоздатним на ринках. Наші інвестиційні проекти виконуватимуть підрядники та постачальники України, переважно компанії з Кривого Рогу та Дніпропетровської області. Це є позитивним чинником для місцевої економіки, оскільки ми інвестуємо в майбутнє, і наші інвестиції вже в дії. У співпраці з місцевими партнерами ми сприяємо розвитку економіки в регіоні та створенню нових робочих місць».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021