ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» веде підготовчий період будівництва відділення безперервної розливки сталі №2

Кривий Ріг, 21 лютого 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало наступний етап впровадження проекту будівництва нового відділення безперервної розливки сталі (ВБРС) №2. Компанія інвестує в будівництво нового відділення безперервної розливки сталі 72,4 млн. доларів США. Потужність нової машини безперервного лиття заготовок складе 1,3 млн тонн на рік. Будівництво ще одного сучасного комплексу безперервної розливки сталі – це частина програми модернізації сталеплавильного переділу підприємства, яка передбачає повний перехід на процес безперервної розливки сталі.

Наразі підприємство почало роботи з підготовки території на майданчику та частково демонтажні роботи. Генеральні проектувальники об'єкту будівництва – фахівці проектно-конструкторського управління департаменту інвестицій та інжинірингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почали розробку проектної документації. На основному майданчику будівництва вже розгорнуто будівельне містечко, виставлено огорожі та визначено обсяги робіт. Також продовжуються роботи з виконання інженерно-геологічних досліджень.

Олександр Зозуля, Директор сталеплавильного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми плануємо, що до вересня 2017 р. будуть виконані всі підготовчі роботи до початку будівництва майбутнього відділення безперервної розливки сталі. Введення в експлуатацію другої машини безперервного лиття дасть можливість ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробляти сталеву заготовку перетином 130х130 і 150х150. Після проведення реконструкції дрібносортного стану-4 підприємство зможе виробляти арматуру з литої заготовки, що дозволить знизити витрати та покращити якість продукції. Будівництво нового відділення безперервної розливки сталі забезпечить створення додаткових робочих місць, як для підрядників, так і для працівників нашого підприємства».

У 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало будівництво другої машини безперервного лиття заготовок в рамках масштабної інвестиційної програми підприємства. У січні 2017 р. фахівці ПАТ НДПІ «Механобрчермет» почали виконання підготовчих робіт, пробурили перші свердловини на майданчику будівництва, які забезпечать достовірною інформацією про геологічні умови майданчика та стануть основою для проектування фундаментів усіх об'єктів нового комплексу. В майбутньому ПАТ «АрселорМітттал Кривий Ріг» планує повністю перейти на процес безперервної розливки сталі, таким чином повністю замінивши технологію розливки сталі у злитки.

Довідка:
Будівництво та запуск першої в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» МБЛЗ потужністю 1,2 млн тонн на рік було одним з ключових інвестиційних проектів згідно з Договором купівлі-продажу підприємства. Будівництво першого відділення безперервної розливки сталі на підприємстві було завершено 5 років тому. У 2016 р. за допомогою машини безперервного лиття заготовок в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було вироблено 1 млн 163 тис. 533 тони сталевих заготовок – це стало рекордним показником для МБЛЗ підприємства та одним з найкращих результатів у всій корпорації АрселорМіттал серед МБЛЗ, які виробляють заготовку для довгомірного прокату.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021