ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Антикорупційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посіла перше місце серед українських компаній в рейтингу Transparency International Україна

Кривий Ріг, 28 лютого 2017 р. Антикорупційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посіла перше місце серед українських компаній в рейтингу міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Рейтинг прозорості 100 українських приватних і державних компаній складено на підставі аналітичного дослідження «Прозорість корпоративної звітності», яке провели експерти Transparency International Україна. Проведене дослідження було направлене на оцінку рівня прозорості українських компаній та впровадження антикорупційних заходів. Антикорупційні програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і ТОВ «ДТЕК», відкрито опубліковані на власних веб-сайтах компаній, названі найкращими в рейтингу і відповідають питанням дослідження на 93 %.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дотримується політики нульової терпимості до корупції в будь-яких її формах і проявах. У 2015 р. на підприємстві була затверджена антикорупційна програма , яка об'єднує наступні корпоративні стандарти підприємства у сфері боротьби з корупцією:
Кодекс ділової поведінки – норми професійної етики робітників;
Положення по боротьбі з корупціею; , яке містить детальні інструкції відносно дотримання антикорупційного законодавства;
Процедура отримання й пропозиції подарунків і розваг;
Процедура антикорупційної комплексної перевірки;
Політика про конфлікт інтересів;
Політика інформування керівництва про порушення.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» постійно розвиває культуру добросовісної поведінки, яка б виходила за рамки формальності та стимулювала працівників компанії дотримуватися вимог законодавства та корпоративних стандартів, у тому числі антикорупційних. Щорічно відділ комплаенс підприємства проводить оцінку корупційних ризиків господарської діяльності підприємства та розробляє профільні рекомендації. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» існують три «гарячі лінії», за якими всі бажаючі можуть анонімно повідомити про корупційні порушення – це «гарячі лінії» департаменту з безпеки, відділу з боротьби з шахрайством, відділу комплаенс. До відділу комплаенс працівники підприємства можуть звернутися не лише з повідомленням про факт шахрайства, але також за консультацією або роз'ясненням.

У загальному рейтингу «Прозорість корпоративної звітності» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також займає лідерську позицію серед найбільших українських компаній, маючи один з найбільш високих показників прозорості – 8,4 бали з 10. Окрім ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», більше 8 балів у рейтингу прозорості отримали ще 4 компанії: ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Миколаївобленерго» і Philip Morris Україна.

Довідка:
Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, яка працює в понад 100 країнах світу. Місія Transparency International Україна – знизити рівень корупції в Україні шляхом підвищення прозорості, підзвітності та доброчесності на усіх рівнях і у всіх секторах громадянського суспільства.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021