ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал стурбована можливими негативними наслідками блокади залізничного сполучення на сході України

Кривий Ріг, 9 березня 2017 р. Компанія АрселорМіттал, найбільший іноземний інвестор в Україні, стурбована можливими негативними наслідками блокади залізничного сполучення на сході країни. Блокада постачань вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу несе загрозу стабільному енергопостачанню підприємства, а також забезпеченню сировинними матеріалами, необхідними для виробничої діяльності. Східний регіон, як джерело постачань сировини, втрачений для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ще у 2014 р., і підприємство було вимушене перейти на імпортну сировину, проте наразі очевидний ризик збою імпортних залізничних постачань.

В даний момент в енергосистемі України зберігається напружена ситуація, вже отримані рекомендації із зниження вжитку електроенергії. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розроблено кризисний план роботи в умовах надзвичайного положення в енергетиці. Технологічні служби цехів перебувають у повній готовності у зв'язку із загрозою віялових відключень електроенергії в Дніпропетровській області. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зазначає, що такі заходи вкрай негативно позначаються на роботі виробничих агрегатів і на стабільності роботі підприємства в цілому.

Наразі всі структурні підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюють в штатному режимі. Проте можливим наслідком блокади може стати скорочення виробництва, оскільки вже зараз підприємство терпить нестачу вугілля марок АШ і АС, які є критичною сировиною для агломераційного та металургійного виробництв. Запаси цих сировинних матеріалів вичерпуються, і компанія стурбована можливими ризиками відносно майбутніх постачань.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як найбільший експортер в Україні, вживатиме усіх можливих заходів, щоб не допустити збою виробничої діяльності та зриву договірних зобов'язань з експорту своєї продукції.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021