ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» готове покращити житлові умови мешканців селища Жуковка

Кривий Ріг, 13 березня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має намір придбати кожне домоволодіння (житловий будинок разом з господарськими спорудами та земельною ділянкою), розташоване на вулицях Лавреньова та Чистопільська («селище Жуковка») у Саксаганському районі Кривого Рогу, за ціною 450 тисяч гривень. Загалом це 32 одноповерхових житлових будинки з господарськими спорудами 1950-1955 рр. будівництва, які розташовані в небезпечній зоні зсуву земної поверхні через гірничі шахтні роботи, що здійснювались тут раніше.

Плануючи подальший видобуток корисних копалин в цьому районі, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» строго дотримується права кожного власника житла та землі відповідно до Цивільного кодексу і пропонує укласти угоди між сторонами. Компанія докладе усіх зусиль для недопущення маніпуляцій громадською думкою та провокацій в інтересах окремих зацікавлених сторін і закликає мешканців селища Жуковка вести всі переговори виключно з контактними особами підприємства за телефонними номерами, вказаними в офіційній пропозиції.

Юрій Мартинюк, головний юрисконсульт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Вплив на селище Жуковка почався та продовжувався задовго до того, як в Україну прийшла компанія АрселорМіттал. Через гірничі роботи в цьому районі значно погіршилась інфраструктура, порушено безперебійність водопостачання, теплопостачання, подача електрики. Наразі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує подальшу розробку родовища залізної руди в цьому районі. Роботи вестимуться згідно з проектом Державного підприємства «Кривбаспроект», який був відкоригований у 2014 р. та пройшов усі необхідні державні експертизи. Після початку даної розробки, безпосередньо під час наближення до виробленого простору шахти «Батьківщина», зростає ризик просідання земної поверхні з утворенням воронок, що може позначитися на житлових будинках селища Жуковка. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» бере на себе усі витрати з переселення, забезпечуючи мешканцям селища Жуковка більш комфортні умови проживання. Як відповідальний бізнес, що працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зобов'язується здійснити процес відселення максимально відкрито і прозоро, щоб не допустити жодних порушень законних прав громадян-власників будинків».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021