ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримало патент України на розроблений спосіб використання побічних продуктів металургійного виробництва в сільському господарстві

Кривий Ріг, 30 березня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримало патент України на розроблений підприємством спосіб використання побічних продуктів металургійного виробництва в сільському господарстві. Авторським правом захищено спосіб використання сталеплавильного шлаку у якості добрива (меліоранта) для розкислювання кислих грунтів і підвищення рівня врожаю різних сільськогосподарських культур.

Розробка та застосування нового способу меліорації грунтів з використанням сталеплавильного шлаку віднині є інтелектуальною власністю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка підтверджується та захищається законом. Дослідження даного способу меліорації грунтів підтвердили, що технологія є ефективною, унікальною і дає хороший економічний ефект: для аграріїв – добриво грунтів і підвищення врожайності сільськогосподарських культур, для підприємства – утилізація сталеплавильних шлаків, покращення екологічної обстановки та додатковий прибуток.

Євген Шидловський, начальник технічного управління ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Розробка способу використання сталеплавильного шлаку в якості добрива почалася у лютому 2015 р. Це дозволяє нам вирішувати питання переробки заскладованих раніше сталеплавильних шлаків, які є супутнім продуктом виробництва сталі. За цей час підприємство вже отримало документи від Міністерства екології та природних ресурсів України, які підтверджують, що цей метод безпечний та дозволяє нам виробляти і реалізовувати даний продукт. Проект також затверджено Міністерством охорони здоров'я України».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021