ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить програму прийому студентів-випускників вищих учбових закладів «Еверест-2017»

Кривий Ріг, 5 квітня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, проводить щорічну програму конкурсного відбору студентів-випускників вищих учбових закладів - «Еверест-2017». Метою програми «Еверест» є пошук амбітних і талановитих молодих фахівців-випускників вузів 2014-2017 рр., які володіють потенціалом побудувати успішну кар'єру в міжнародній компанії АрселорМіттал. Програма «Еверест» розрахована на 2 роки, протягом яких учасникам пропонується можливість роботи в структурних підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у якості фахівців-стажерів з подальшим працевлаштуванням на підприємстві з розробленим планом розвитку кар'єри. Програма передбачає участь фахівців-стажерів у найважливіших корпоративних проектах, а також інтенсивне теоретичне навчання (online-курси та аудиторні заняття). Для кожного стажера заплановано індивідуальний план ротацій в підрозділах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в окремих випадках і на міжнародному рівні на підприємствах корпорації АрселорМіттал, виходячи із здібностей та досягнень учасника програми.

Відбір кандидатів для участі в програмі здійснюватиметься за наступними виробничими напрямками: сталеплавильне виробництво, аглодоменне виробництво, прокатне виробництво, гірнича справа (ГЗК і шахта), збагачення корисних копалин, електрика, механіка, капітальні ремонти та будівництво, механоремонтні роботи, енергетика, маркетинг і збут, логістика і транспорт (організація руху, колійне господарство, автомобільний транспорт), міжнародна економіка, фінанси, управління персоналом, управління якістю, інформаційні технології, автоматизація технологічних процесів, юриспруденція.

Серед критеріїв конкурсного відбору кандидатів для участі в програмі «Еверест» в 2017 р. – високий рівень професійної підготовки, знання англійської мови на рівні intermediate і вище, географічна та функціональна мобільність, що означає готовність учасників до ротації в підрозділах компанії АрселорМіттал, а також до придбання нової кваліфікації або спеціалізації для участі в різних проектах.

Конкурсний відбір для участі в програмі «Еверест» передбачає декілька етапів і відбувається прозоро та відкрито. На початкових етапах відбору кандидати проходять комп'ютерні онлайн-тести (тестування з англійської мови та тестування щодо сприйняття вербальної, числової та абстрактної інформації), що гарантує конфіденційність і неупередженість тестування. На подальших етапах кандидати проходять профільні співбесіди та центри оцінки, де фахівці департаменту з персоналу та представники інших підрозділів підприємства оцінюють здібності учасників за розробленою методологією. Після цього група експертів ухвалює остаточне рішення щодо прийому до програми випускників-студентів.

Заявки на участь в програмі «Еверест» приймаються до 30 квітня 2017 р. Детальніше про програму можна взнати тут.

Довідка:
За підсумками конкурсного відбору випускників у 2011-2017 рр. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зараз працюють 93 учасники програми «Еверест», набуваючи навичок за такими напрямками, як гірнича справа, ремонтне, аглодоменне, прокатне та сталеплавильне виробництва, логістика, управління персоналом і інформаційні технології, автоматизація виробництва, маркетинг і збут, постачання. 65,5 % учасників отримали постійні позиції в штаті компанії, 32 людини продовжують стажування на тимчасових позиціях в програмі, частина випускників програми вже отримали просування всередині компанії, і їхній кар'єрний розвиток продовжується. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» почало програму прийому випускників вищих учбових закладів у 2011 р.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021