ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал відзначає 11-ий щорічний День здоров'я та безпеки

Кривий Ріг, 28 квітня 2017 р. Компанія АрселорМіттал, виробник сталі №1 у світі, сьогодні відзначає одинадцятий щорічний День здоров'я та безпеки. Цього дня ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно підводить підсумки своєї діяльності у сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їх надалі.

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал: «Сьогодні ми відзначаємо одинадцятий щорічний День здоров'я та безпеки. Наші колеги по всьому світу проводять низку заходів, направлених на стимулювання та підвищення обізнаності у питаннях безпеки та охорони праці. Здоров'я та безпека кожного працівника в нашій компанії – це те, до чого особисто я щиро прихильний. З моменту створення АрселорМіттал у 2006 р. питання здоров'я та безпеки стали для нас пріоритетом №1. За останні одинадцять років ми багато чого досягли, і я дуже пишаюся покращеннями в області охорони праці та здоров'я. Наш показник частоти травм з тимчасовою втратою працездатності знизився з 3,1 у 2007 р. до 0,82 у 2016 р. Ці цифри говорять самі за себе, але на ще більше схвалення заслуговує той факт, що вони є нижчими за середній показник 1,2, представленого World Steel Association. Ми можемо впроваджувати найкращі світові практики на всіх наших підприємствах і переймати досвід колег, використовуючи це для постійного підвищення рівня безпеки в компанії АрселорМіттал».

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «День здоров'я та безпеки – це хороший привід, щоб ще раз обговорити важливі теми, пов'язані з безпекою на виробництві. У 2016 р. завдяки зусиллям всієї нашої команди ми добилися стабільного виробництва та продемонстрували гарні результати роботи. Сподіваюся, що у 2017 р. наші виробничі показники будуть на тому ж рівні і навіть кращими. В той же час хочу нагадати, що всі ми маємо бути ще більш відповідальнішими в питаннях охорони праці та промислової безпеки. Охорона праці – це пріоритет в роботі всіх виробничих підрозділів, це основна відповідальність керівників на місцях. Серйозне відношення до власної безпеки та безпеки колег, які працюють поруч, виконання правил охорони праці, правильне вживання засобів індивідуального захисту – це основа безпеки кожного з нас».

За результатами роботи в 2016 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» коефіцієнт частоти виробничого травматизму (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) склав 0,41. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує залишатися в числі підприємств з найменшим коефіцієнтом частоти виробничого травматизму серед усіх підприємств компанії АрселорМіттал. Програма «Прагнення до нуля» залишається основним пріоритетом як в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», так і на підприємствах компанії АрселорМіттал по всьому світу. Головна мета цього проекту – звести до нуля кількість нещасних випадків на виробництві. У 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки понад 278 млн грн.

В рамках Тижня охорони праці, що стартувала 24 квітня 2017 р., в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021