ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Компанія АрселорМіттал – титульний партнер міжнародного спортивного напівмарафону Odesa Half Marathon 2017

Кривий Ріг, 24 травня 2017 р. Компанія АрселорМіттал стала титульним партнером міжнародного спортивного напівмарафону Odesa Half Marathon 2017, який відбудеться 25 червня 2017 р. в Одесі. Цю бігову подію, що об'єднує близько 2 500 любителів бігу, вже другий рік поспіль організовує компанія Run Ukraine.

Дмитро Черницький, генеральний менеджер Run Ukraine: «В організації спортивно-масових заходів компанія Run Ukraine завжди відкрита до співпраці з великим бізнесом. Коли промислові лідери країни та світу підтримують бігові події, це говорить про позитивні зміни. Перш за все, це свідоцтво соціальної відповідальності компанії. Підтримуючи Одеський напівмарафон, компанія АрселорМіттал робить внесок у розвиток бігової культури країни та корпоративного спорту серед своїх працівників, впроваджуючи світову практику, адже в Європі та США підтримка спорту бізнесом вже стала традицією. Одеса має великий біговий потенціал, і ми його розвиватимемо. Приємно, що цю ідею з нами поділяють місто та наші партнери, без підтримки яких неможливо зробити якісний захід».

Анастасія Татарульєва, Заступник генерального директора з маркетингу та збуту «ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сучасний світ живе на величезній швидкості та вимагає від людей завжди залишатися у тонусі, розвивати свої найкращі якості та прагнути бути успішним в кожній із сфер свого життя. В даному контексті спорт посідає важливе місце в житті кожної активної людини. Сьогодні значну популярність в Україні набирають масові спортивні заходи, об'єднуючі активне населення з різних вікових груп, а проведення багаточисельних масштабних заходів, таких як Одеський напівмарафон, підтверджує все вищесказане. Основна концепція компанії АрселорМіттал ¬¬– «Transforming tomorrow – Змінюємо майбутнє», і подібні заходи дійсно змінюють майбутнє вже сьогодні і на 100 % відповідають цінностям АрселорМіттал – таким як лідерство та сталий розвиток. Наші працівники – це найкоштовніший актив нашої компанії, їхні здоров'я та фізичний розвиток - пріоритет №1 для нас. Саме тому компанія АрселорМіттал виступає партнером в організації даного марафону, оскільки це не лише втілення в життя концепцій нашої компанії, це також інвестиції в здоровий спосіб життя людей, в їхній розвиток і прагнення до постійного вдосконалення».

Окрім індивідуальних забігів, відбудуться естафетні та корпоративні змагання. Традиційно організатори пропонують маленьким спортсменам взяти участь у дитячих стартах на дистанціях 1 000 м, 500 м і 100 м. Вперше відбудуться родинний забіг на дистанції 2 км, безкоштовні забіги для студентів (University Cup 2 km) і працівників силової галузі (Security Cup 5 km), а також благодійний забіг «Переможці», мета якого - збір коштів на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021