ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 55 млн грн на придбання нових великовантажних БілАЗів

Кривий Ріг, 14 червня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 55 млн грн на придбання двох нових великовантажних БілАЗів вантажопідйомністю 130 тонн для гірничотранспортного цеху гірничого департаменту підприємства. Цей автотранспорт забезпечить вивезення руди, вскришної породи з другого та третього кар'єрів гірничого департаменту.

Серед технічних переваг цих моделей БілАЗів – вживання електричної трансмісії змінно-постійного струму з пускорегулюючою апаратурою на базі мікроелектроніки, наявність більш потужного, надійного та економічного двигуна, об'єднана гідросистема, дискові гальма з гідроприводом, кабіна з елементами системи ROPS. В нових великовантажних самоскидах встановлені кабіни, корпус яких є немнучким, що дозволяє вберегти людей у випадку аварійних ситуацій.

В цих автомобілях суттєво підвищено ефективність системи електродинамічного гальмування, що дозволяє в потрібний момент плавно вповільнити рух самоскида аж до його повної зупинки та забезпечує відмінну стійкість автомобіля під час гальмування. В електроприводі БілАЗу впроваджені електронні блоки, які спрощують виявлення несправності електроприводу та їхнє усунення. Винесення назовні робочих гальмівних механізмів забезпечило зручність заміни та обслуговування деталей гальмівних систем.

Продумані також елементи, пов'язані з безпекою роботи на великовантажних автомобілях. Серед плюсів: система контролю завантаження та палива (у комплекті з GPS-навігацією) з обов'язковим включенням в існуючу автоматизовану систему диспетчерського управління гірничотранспортного цеху і обладнана цифровим індикатором табло маси вантажу, що перевозиться, по обидва борти самоскида, опалювально-кондиційній блок, централізована система мастила, система комбінованої пожежогасіння, блокування кузова під ЛЕП, система контролю тиску та температури в шинах, система відеоспостереження.

Патріс Люльє, заступник генерального директора з гірничого виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми отримали два БілАЗи вантажопідйомністю 130 тонн кожен - це сучасна техніка і ми впевнені, що це вплине і на загальну продуктивність в цілому. Тепер в гірничому департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 45 таких самосвалів. Завдяки новій техніці ми суттєво збільшуємо обсяги виробництва до 24 млн тонн руди, а загалом 52 млн тонн гірничої маси. Це рекордний обсяг виробництва за останні 20 років».

Андрій Олійник, начальник гірничотранспортного цеху гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Нова техніка прийшла в рамках технічного переозброєння. Машини задіяні під час вивезення вскришних пород, руди та гірничої маси. Новий БіЛАз здатний вивезти до 1 200-1 500 тонн за зміну. У новому автомобілі все передбачено для безпечної роботи водія - ремені безпеки, система блокування кузова під високовольтними лініями передач, двоконтурна система пожежогасіння, система фільтрації повітря. Машина обладнана системою навігації, бортовим комп'ютером, який демонструє тиск в шинах, швидкісні режими, завантаження автомобіля, щоб водій, не виходячи з машини міг контролювати її роботу».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поступово оновлює парк великовантажної техніки в гірничому департаменті. У 2016 р. підприємство придбало 11 нових БілАЗів. У 2017 р. придбано два нових БілАЗи, і до кінця цього року планується закупівля ще п'яти машин.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021