ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершує підготовчий етап будівництва двох нових машин безперервного лиття заготовок

Кривий Ріг, 14 серпня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершує підготовчий етап будівництва двох нових машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ №№2, 3), робота яких дозволить істотно збільшити виробництво литих заготовок. В рамках масштабної інвестиційної програми підприємства компанія АрселорМіттал інвестує понад 100 млн доларів США в будівництво двох нових МБЛЗ.

У січні 2017 р. на початкових етапах реалізації проекту була визначена концепція, розроблена та затверджена проектна документація. Визначені виконавці із здійснення загальнобудівельних робіт, виготовлення та монтажу металоконструкцій, обраний постачальник основного технологічного обладнання – компанія SMS Group. В даний момент в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершуються роботи з підготовки території будівництва: реконструкція автомобільного з'їзду з шляхопроводу Центральний, будівництво нового складу злитків замість вже існуючого, який підлягає демонтажу, будівництво залізничних колій, нового складу запчастин і матеріалів для усіх МБЛЗ підприємства, а також демонтажі та перенесення існуючих будівель і інженерних комунікацій.

Будівельні роботи основного етапу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочне найближчим часом паралельно з початком відбору та навчання персоналу. У 3 кварталі 2018 р. заплановано початок гарячих випробувань обладнання МБЛЗ №3, через 3 місяці передбачається отримати першу заготовку на МБЛЗ №2. Остаточна здача комплексу в експлуатацію запланована на 1 квартал 2019 р.

Наразі в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює одна МБЛЗ, за допомогою якої вироблено 5 млн 730 тис. тонн сталі. Литі заготовки за якістю перевершують гарячекатані, а за рахунок високого коефіцієнта виходу придатного та економії енергоресурсів собівартість їх нижче. МБЛЗ №№2, 3 відрізнятимуться від першої розширеним сортаментом (до продукції перетином 150Х150 мм додадуться заготовки перетином 130Х130 мм), а також вищою продуктивністю (по 1,4 млн тонн на рік замість 1,2 млн тонн першої машини).

Довідка:
Будівництво та запуск першої в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» МБЛЗ потужністю 1,2 млн тонн на рік було одним з ключових інвестиційних проектів згідно з Договором купівлі-продажу підприємства. Будівництво першого відділення безперервної розливки сталі на підприємстві було завершено 5 років тому. У 2016 р. за допомогою машини безперервного лиття заготовок в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було вироблено 1 млн 163 тис. 533 тонн сталевих заготовок – це стало рекордним показником для МБЛЗ підприємства та одним з найкращих результатів у всій корпорації АрселорМіттал серед МБЛЗ, які виробляють заготовку для довгомірного прокату.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021