ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить реконструкцію агломашини №5

Кривий Ріг, 4 жовтня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить реконструкцію будівель і споруд комплексу агломашини №5. Роботи здійснюються в рамках реалізації інвестиційної програми підприємства, яка включає екологічну та технічну модернізації агломераційного цеху №2. Вартість проекту реконструкції аглоцеха №2 – понад 150 млн доларів США.

Мета реконструкції агломераційного цеху №2 – зменшення впливу виробництва на навколишнє середовище, зниження показників з рівню викидів пилу та газів, підвищення технічної надійності обладнання, продуктивності цеху та зниження енерговитрат. Це довгостроковий проект, що передбачає реконструкцію всього комплексу обладнання агломераційного цеху №2, у якому працюють шість агломашин.

Впровадження даного інвестиційного проекту відбувається поетапно. Роботи розпочалися з реконструкції агломераційної машини №6. Її оновлення з установкою сучасного обладнання завершилося в 2016 р., і в даний момент машина знаходиться в роботі.

Під час реконструкції агломашини №5 планується установка нових аспіраційних систем і заміна газоочистки. На зміну енерговитратному та застарілому мокрому типу газоочистки прийде сучасне й високотехнологічне обладнання – електрофільтри, що очищають технологічні гази від пилу сухим способом. Вони вже застосовуються на агломашині №6 і демонструють результати – це більш ефективний спосіб уловлювання пилу, що дозволяє значно знизити техногенне навантаження на регіон, при цьому сприяючий економії енергоресурсів.

Дмитро Щербак, менеджер проекту департаменту з інвестицій та інжинірингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Проект з реконструкції аглоцеха №2 розрахований на декілька років, оскільки нам поетапно, без зупинки всього виробництва, належить реконструювати та модернізувати всі шість агломашин. Реконструкція кожної з них – це комплекс робіт, який вимагає значної підготовки та участі фахівців багатьох служб, як нашого підприємства, так і підрядних організацій. Окрім екологічної складової комплексна модернізація сприяє підвищенню надійності обладнання та підвищенню продуктивності агломераційного цеху №2. Під час реконструкції на агломашині №5 планується заміна лінійного охолоджувача, спікальних візків, запального горна, газового колектора, металоконструкцій агломашини, ексгаустера та іншого обладнання. Запуск в роботу оновленої агломашини з новою аспіраційною системою та газоочисткою планується в грудні 2017 р.».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021