ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«День відкритих дверей» в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 26 жовтня 2017 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшла відкрита зустріч з представниками громадськості щодо виконання зобов'язань підприємства згідно «Міської програми з вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки».

В ході зустрічі представники органів місцевого самоврядування, 17 громадських організацій, 5 підприємств галузі, ОП «Укрметалургпром», профспілок: ПО ПМГП ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Наталія Маринюк), ППО ВПР НПФ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Сергій Гапон), НППО ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Інна Іванченко), ППО РПРМ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Неля Гурба), НППО ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Валерій Романов), ППО НПГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Олександр Мотус), ППО НПТ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Михайло Толмаченко), ЗМІ та інших зацікавлених сторін відвідали підрозділи коксохімічного і металургійного виробництв. Учасники зустрічі ознайомилися з результатами виконання Міської екопрограмми, в якій передбачено ряд заходів з екологічними зобов'язаннями для 19 підприємств Кривого Рогу.

Для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» задекларовано 66 заходів, з яких:
- виконано 8 заходів;
- в стадії виконання 41 захід;
- щорічно підприємством виконується 17 заходів.

У 2017 році вже виконано:
Мартенівський цех. Удосконалення технології виробництва сталі на ДСПА-6 з мінімізацією неорганізованих викидів. Термін виконання заходу - грудень 2017 року. Захід виконано в два етапи: у квітні та вересні поточного року, після проведення планового ремонту двохванного сталеплавильного агрегату №6 здійснене переведення ДСПА №6 на прямоточний режим роботи. До кінця поточного року буде проведене теплотехнічне налагодження агрегату. Це є важливим компенсуючим заходом, розробленим ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» задля мінімізації неорганізованих викидів під час експлуатації двохванного сталеплавильного агрегату. Відомо, що робота ДСПА №6 продовжена до 2020 року. Очікуваний ефект від впровадження - зниження викидів до 52%. На здійснення цього проекту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» додатково виділило близько 72 млн грн.

Конвертерний цех. Будівництво нової ГОУ за конвертером №4, з допаленням СО і впровадження автоматизованої системи екологічного моніторингу та технологічного процесу конвертера. Побудовано сучасний двоконтурний скруббер (виробництво «СМС Сімаг», Німеччина) з допаленням СО. Очікуваний ефект від впровадження - зниження викидів на 96% - 900 тонн на рік від одного конвертера.

Коксовий цех №1. Будівництво УБВК і впровадження природоохоронних заходів під час реконструкції коксової батареї №6 з впровадженням автоматизованої системи екологічного моніторингу. На всіх стадіях виробництва коксу впроваджені BREF-технології. Побудовано 6 нових установок очистки газу (виробництва Німеччини). Очікуваний ефект від впровадження - зниження викидів на 60% - 800 тонн на рік.

До кінця 2017 підприємство планує виконати:
Агломераційний цех №2. Реконструкція агломашини №5 з використанням автоматизованої системи екологічного моніторингу. Виконується будівництво 4 нових установок очистки газу фірми FLS (Данія): 2 рукавних фільтра від потоку повернення і перевантажувальних вузлів, електрофільтр агломашини №5 і, як компенсуючий захід, електрофільтр від хвостових частин АМ №5, 6. Ефект від впровадження заходу - зниження викидів на 500 тонн на рік.

Додатково до кінця року підприємство побудує ще 5 ГОУ на рудозбагачувальній фабриці №1, дробильній фабриці №4 і на ділянці підготовки вогнетривких сумішей.

Заrгальні витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання екологічних заходів за 9 місяців 2017 року склали 741 млн грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021