ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» спрямує 15 млн. грн. на реалізацію в 2017-2018 рр. соціальних проектів у Широківському районі

Кривий Ріг, 9 листопада 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» спрямує 15 млн грн. на реалізацію в 2017-2018 рр. соціальних проектів у Широківському районі Дніпропетровської області, де зосереджені об'єкти гірничо-збагачувального виробництва підприємства.

Договір про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку між Широківською районною державною адміністрацією, Широківською районною радою та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписаний Генеральним директором підприємства Парамжітом Калоном, головою Широківської районної державної адміністрації Сергієм Ланчковським і головою Широківської райради Олександром Кокулєм. Згідно з Угодою в 2017-2018 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть фінансову підтримку в реалізації соціальних проектів для створення більш комфортних умов проживання мешканців Широківського району:
• 5 млн грн. - для придбання і встановлення в 2017 році енергозберігаючої системи електричного опалення на об'єктах соціальної сфери Широківського району;
• 10 млн грн. - для проведення в 2018 році поточного ремонту частини автошляху Т-04-178 (Миколаїв-Кривий Ріг) від в'їзду в с.Шестерня через с.Ганівка до кордону Херсонської області.

Реалізація цього соціального проекту є частиною Концепції сталого розвитку АрселорМіттал по підтримці місцевої спільноти, благоустрою територій та поліпшення умов для проживання місцевої громади в регіоні, де ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює свою діяльність.

Юрій Мартинюк, головний юрисконсульт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг »є одним з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, і ми повною мірою усвідомлюємо, що наша виробнича діяльність впливає на регіон, в якому ми працюємо. Ми прагнемо здійснювати нашу виробничу діяльність, з огляду на права і пріоритети всіх зацікавлених сторін. Це є частиною Концепції сталого розвитку компанії АрселорМіттал. Одним з ключових питань взаємодії з місцевими громадами для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є вирішення соціальних і екологічних проблем місцевого населення, що знаходиться в зоні впливу підприємства. Реалізація соціальних проектів і програм не тільки сприяє розвитку міста, сільських районів і регіону в цілому, але й підвищує довіру місцевих громад до компанії АрселорМіттал».

Володимир Теслюк, заступник генерального директора з виробництва (гірничий департамент): «Населені пункти Широківського району знаходяться в безпосередній близькості з промисловими об'єктами підприємства, такими як відвали гірничо-збагачувального виробництва, хвостосховища « Миролюбівське» та «Об'єднане». Тому наша програма з благоустрою та створення комфортних умов для проживання спрямована на жителів саме цього регіону. Ми вже не перший рік співпрацюємо з Широківським районом. У сучасних динамічних бізнес-умовах для нас як і раніше пріоритетними є турбота про людей, про дітей. Впевнені, що нова система опалення та відремонтована дорога допоможуть створити комфортні умови для всіх жителів Широківського району».

Довідка:
У 2010-2011 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в цілому виділив близько 1,8 млн. грн. на соціальні потреби сіл Широківського району:
• понад 690 тис. грн. в 2011 р. - на реконструкцію частини будівлі школи с.Миролюбівка. Оновлене приміщення школи використовується як дитячий садочок, розрахований на 20 дітей у віці від 3 до 5 років. У 2011 р цей дошкільний заклад став першим освітнім закладом для дошкільнят с. Миролюбівка.
• 140 тис. грн. в 2011 р. - на придбання спеціалізованого автомобіля швидкої медичної допомоги для Центральної клінічної лікарні Широківського району. У Широківському районі, до складу якого входять 68 населених пунктів з населенням близько 28 тис. чоловік, це друга за рахунком машина швидкої медичної допомоги. Нова машина швидкої допомоги обладнана потужним двигуном і системою повного приводу, що підвищує прохідність автомобіля в умовах сільської місцевості.
• 800 тис. грн. в 2010 р. - на проектування і будівництво розподільного газопроводу в с. Червоні Поди Широківського району. Нова гілка газопроводу, довжина якої склала близько 5 тис. погонних метрів, повністю забезпечила населений пункт природним газом. Газифіковані були 69 будинків села Червоні Поди.
• 145 тис. грн. в 2010 р. - на придбання спеціального медичного обладнання для Центральної клінічної лікарні Широківського району. На ці кошти для лікування важкохворих пацієнтів у відділення реанімації були закуплені два кисневих концентратора, що дозволило медустанові повністю відмовитися від закупівлі портативних кисневих балонів. Для хірургічного відділення цієї лікарні було придбано новий операційний стіл, а також спеціальний високочастотний електрохірургічний апарат, завдяки використанню якого медикам вдається значно скоротити середню тривалість проведених операцій і знизити крововтрати пацієнтів.

У 2012 р. за підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в селах Широківського району були розпочаті і в 2013 р. тривали ремонтно-будівельні роботи в навчальних і медичних установах, загальні витрати на проведення яких склали 2,8 млн грн. Раніше в 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 200 тис. грн. для поліпшення роботи опалювальної інфраструктури в двох дитячих садках, школі і районній бібліотеці Широківського району. Крім того, за рахунок коштів підприємства проведені ремонтні роботи в двох дитячих дошкільних установах (660 тис. грн.), районній дитячо-юнацькій спортивній школі (137 тис. грн.), а також встановлений новий дитячий ігровий майданчик в с.Миролюбівка (110 тис. грн.). У 2012 р. в рамках соціального проекту були замінені теплогенеруючі агрегати в середній загальноосвітній школі с.Новолатівка (80 тис. грн.), а також виконаний ремонт каналізаційних мереж Центральної районної клінічної лікарні (16,6 тис. грн.), ремонт рентген-кабінету та дитячого відділення цього лікувального закладу (145 тис. грн.).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021