ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищує свою конкурентоспроможність на світових ринках

Кривий Ріг, 15 листопада 2017 р.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало першим в світі гірничо-металургійним підприємством повного циклу - володарем двох сертифікатів: відповідності системі менеджменту сталого розвитку та системі відповідального сорсингу за стандартом BES 6001.

Наявність цих сертифікатів стане додатковою перевагою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» перед конкурентами в будівельному сегменті, під час вибору постачальників металопродукції для найбільш відповідальних проектів будівництва по всьому світу.


Дані сертифікати відповідності розміщені на сайті сертифікаційного органу Великобританії - –
компанії CARES:.

Анастасія Татарульєва, заступник генерального директора з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наше підприємство успішно пройшло два етапи сертифікаційного аудиту CARES, що стало важливим моментом для всіх нас. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в черговий раз підтвердило високу якість своєї металопродукції та відповідність найбільш суворим стандартам. Завдяки злагодженій роботі всієї нашої команди ми можемо пишатися цим досягненням. Наявність даних сертифікатів значно підвищить нашу конкурентоспроможність і посилить позиції компанії на світових ринках збуту металопродукції».

Довідка:
Міжнародний стандарт BES 6001 розроблений в Великобританії з метою оцінки відповідального підбору ресурсів в ланцюжку поставок і для можливості оцінити товарну стратегію компанії за критеріями соціальної, економічної та екологічної стійкості.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021