ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяло участь в міжнародній виставці в Дубаї

Кривий Ріг, 5 грудня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» представило свою продукцію на міжнародній виставці будівельних технологій, обладнання, матеріалів The Big 5 Show, яка відбулася 26–29 листопада в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).

Акцент в експозиції підприємство зробило на продукції для будівельної галузі – арматурному прокаті. Відвідувачі виставки ознайомилися з технологічними можливостями та характеристиками металопродукції, яка використовується у понад 50 країнах світу.

Вся представлена лінійка на виставці доступна на локальному складі компанії, розташованому в Дубаї. Є на місцевих складських майданчиках і спеціальний вид продукції – «блакитна арматура» різних розмірів (діаметру та довжини). Наявність власної дистрибуції в регіоні дає можливість найбільшому виробнику металопродукції в Україні максимально швидко виконувати замовлення споживачів з країн Персидської затоки.

Ринок ОАЕ є одним з найбільших в регіоні. Лише за цей рік, за останніми даними BNC Network, кількість активних будівельних проектів виросла на 17,4% у порівнянні з попереднім роком. Вартість будівельних проектів за цей період збільшилася на 8,6%, досягнувши 818 млрд доларів США. За весь минулий рік Об'єднані Арабські Емірати імпортували конструкції та матеріали приблизно на 13 млрд доларів США. Це один з найперспективніших ринків збуту, на якому ведуть конкурентну боротьбу провідні світові виробники металопродукції. Серед них – найбільше підприємство ГМК України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Анастасія Татарульєва, заступник генерального директора з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:
- Наша продукція отримала високу оцінку на світових ринках сталі, про що свідчать обсяги продажів. Ми зацікавлені у розширенні частки споживання нашої продукції серед клієнтів Близького Сходу. Продукція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає найвищим вимогам і стандартам, що підтверджено сертифікатами відповідності DCL (Центральна лабораторія в Дубаї) і SASO (Саудівська Аравія).

Довідка:
Виставка The Big 5 Show проводиться щорічно з 1982 р. за підтримки Торгівельно-промислової палати Дубаї, ряду галузевих ЗМІ, найбільших компаній і будівельних асоціацій. Вона об'єднує покупців, постачальників, ключових гравців на ринку нерухомості, архітекторів, дизайнерів інтер'єрів, підрядників і експертів у сфері будівництва.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021