ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» успішно бореться з корупцією

Кривий Ріг, 12 грудня 2017 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провело щорічний День етики та комплаєнс, в рамках якого відбувся Форум з питань запобігання та виявлення корупції. Його учасниками стали представники Національного агентства з питань запобігання корупції.

Термін «комплаєнс» означає відповідність компанії нормам законодавства та правовим актам, ухваленим в конкретній країні, передбачає абсолютну прозорість і законну діяльність в будь-якому з напрямків.

Олег Онищук, керівник департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції:

- Наше агентство є центральним органом виконавчої влади, воно формує та реалізує антикорупційну політику в Україні. Ми співпрацюємо з юридичними особами та здійснюємо застережливі, профілактичні заходи щодо корупційних дій.

Україна – молода держава, тому механізми запобігання корупції динамічно розвиваються та вдосконалюються. У розробці антикорупційної політики ми використовували світові практики, залучили до роботи представників ООН, світового бізнесу. У створенні так званих правил гри для великого бізнесу використаний і досвід компанії АрселорМіттал. У корпорації зібрано найкращі практики в антикорупційному напрямку та досягнуто хороший ефект боротьби з корупцією.

У 2017 р. антикорупційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнана найкращою серед 40 українських компаній за даними міжнародної неурядової організації Transparency International. З прозорості корпоративної звітності підприємство очолило рейтинг, набравши найвищий бал (93%).2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021