ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Для реалізації масштабної інвестпрограми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розширити коло постачальників

Київ, 18 грудня 2017 р. До 2020 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує 1,5 млрд доларів США в оновлення виробництва. Для реалізації своєї інвестпрограми підприємство планує розширити базу постачальників і підрядників в Україні. Про це було заявлено топ-менеджментом компанії на спеціальній конференції в Києві для представників постачальників і підрядних організацій.

Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» співпрацювало з більш ніж 1 700 компаніями. Лише для проведення будівельно-монтажних робіт було залучено близько 200 організацій чисельністю понад 20 000 осіб. За надання послуг та постачання матеріалів і обладнання металургійний гігант виплатив підрядникам 38 млрд гривень.

Наступного року підприємство має намір збільшити свій внесок в українську економіку та розширити географію співпраці – залучити компанії з різних регіонів країни. Зокрема, за такими напрямками як закупівля основної техніки, обладнання та сировини, постачання запчастин, капітальне будівництво, надання послуг з ремонту та обслуговування. Особливий акцент буде зроблено на партнерські стосунки з інжиніринговими компаніями, вибір яких залежатиме від наявності висококваліфікованих професійних кадрів, своєчасного виконання проектних рішень, їхньої глибокої експертизи.

Чіткі критерії вибору постачальників підприємству диктує амбітна інвестиційна програма, виконання якої є пріоритетною метою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До 2020 р. підприємство має намір завершити будівництво комплексу двох нових коксових батарей і двох машин безперервного лиття заготовок, реконструкцію конвертерного цеху та агломераційного цеху № 2, модернізацію дрібносортного стану-4, а також відновити обладнання гірничо-збагачувального комплексу.

Для реалізації цих інвестиційних проектів найбільше металургійне підприємство України планує залучити максимальну кількість національних і іноземних компаній.

Гіріш Сардана, заступник генерального директора з постачання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Стосунки з партнерами ми будуємо на принципах відвертості та прозорості. Як замовник, допомагаємо їм у всьому – від простої та зрозумілої процедури реєстрації, своєчасних технічних рішень до комерційних угод та постійної консультативної підтримки. Ми безперервно вдосконалюємо свій підхід в області закупівель, впроваджуємо найкращі світові практики для забезпечення ефективного та надійного процесу закупівель. Ми заохочуємо довгострокові стосунки з нашими стратегічними партнерами. Наша мета – збудувати прозору та взаємовигідну схему взаємодії з постачальниками і підрядними організаціями.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Компанія АрселорМіттал є найбільшим іноземним інвестором в Україні. За 12 років рівень наших інвестицій перевищив 4 млрд доларів США, і це без урахування придбання активу під час приватизації. Справа не лише в цифрах, а в тому кумулятивному ефекті, який отримує українська економіка. У нас величезна кількість партнерів, підрядників – а це десятки тисяч робочих місць. Ядро будь-якої розвиненої економіки – це малий та середній бізнес, це не лише торгівельні компанії, але й виробничі, ремонтні, сервісні. Саме такі компанії ми можемо підтримати своїми замовленнями. Сьогодні ми готові до розширення бази постачальників, до роботи зі всіма регіонами країни. І я впевнений, що ми зможемо, як і раніше, побудувати довгострокові взаємовигідні стосунки з нашими партнерами, використовуючи західні практики ведення бізнесу в Україні.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021