ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищить зарплату своїм працівникам

Кривий Ріг, 12 березня 2018 р.Напередодні свят Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон оголосив про підвищення зарплати працівникам. Інформація про це прозвучала 7 березня під час явочного рапорту для керівників підрозділів комбінату.

Зараз фахівці підприємства вже приступили до вирівнювання зарплат в рамках єдиного грейду для забезпечення внутрішньої справедливості оплати праці. Паралельно з цим вони проводять розрахунок методики підвищення заробітної плати. Фокус буде зроблено на кожну професію з пріоритетом на ті категорії працівників, рівень зарплат яких є нижчим. Як тільки завершиться внутрішній перегляд окладів, керівництво компанії проінформує про принципи підвищення зарплат у 2018 році.

У будь-якому випадку зростання зарплати буде здійснено з урахуванням українського ринку праці, інфляції, власних витрат на виробництво, собівартості продукції, прогнозів цін на світових ринках металопродукції та інших чинників, що вимагають аналізу та ухвалення зваженого рішення.

Щорічний перегляд зарплат – це регулярна практика ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Цього року перегляд зарплат буде здійснено в ті ж терміни, що і у минулому році.

Поряд з цим підприємство пропонує суттєвий соціальний пакет своїм працівникам. Це оплачувані відпустки, періоди тимчасової непрацездатності, медичне страхування, лікування та відпочинок в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України, матеріальні виплати та пільги як працівникам, так і ветеранам підприємства. У 2017 році соціальні витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склали 340 млн грн. У 2018 році підприємство виділить на ці цілі 390 млн грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається одним з небагатьох гірничо-металургійних підприємств України, яке стабільно виплачує 13-ту заробітну плату своїм працівникам. У березні 2018 року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виплатить своїм працівникам винагороду за підсумками роботи за попередній рік.

На цьому фоні останнім часом спостерігається підвищений рівень спекуляцій на тему заробітних плат робітників підприємства у соціальних мережах і ЗМІ. Представники політичних радикальних сил в співпраці з малими профспілками в черговий раз скликають працівників комбінату на чергові мітинги.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявляє, що зацікавлене у підвищенні зарплати своїм працівникам. Проте нагадує, що український ринок праці сьогодні знаходиться у нерівних конкурентних умовах, рівень зарплат на якому значно нижче за східноєвропейський. Це не лише проблема окремо взятого підприємства, але й всієї української промисловості. Очевидно, що вимога встановити на окремому підприємстві у Кривому Розі європейський рівень зарплати – це тиск на компанію та маніпуляція громадською думкою.

Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вживає всіх можливих заходів, щоб надати своїм робітникам максимальну підтримку в непростий для металургійної галузі та України період змін. Просимо із розумінням ставитися до подій, що відбуваються, не піддаватися на провокації зацікавлених осіб, які переслідують особисті корисливі інтереси.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021