ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Повідомлення про підписання угоди про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору

Сьогодні, 4 травня, близько 16.00, після обговорення протягом майже 26 годин поспіль, представники працедавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і трудового колективу, не зважаючи на розбіжності, дійшли згоди щодо створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору, що раніше був зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.

Сторони домовилися делегувати по 12 представників від кожної сторони до складу комісії, а також про те, що організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи примирної комісії візьме на себе працедавець.

Місцем роботи примирної комісії визначено одне з приміщень заводоуправління за умови, що адміністрація підприємства забезпечить безперешкодний доступ на територію комбінату всіх членів комісії, включаючи представників трудового колективу. Як резервне місце проведення комісії в підписаній угоді вказано будівлю Академії АрселорМіттал.

Крім того, сторони включили в угоду пункт про нерозголошування документів і відомостей, які містять комерційну таємницю та іншу захищену законодавством інформацію. Після прийняття та підписання рішення за кожною окремою вимогою найманих працівників сторони спільно повідомляють про прийняті рішення примирної комісії.

Для коректного інформування працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і громадськості про хід переговорного процесу та роботу примирної комісії всі повідомлення оприлюднюються за взаємною згодою сторін колективного трудового спору. У випадку якщо сторони не досягнуть взаємної згоди, інформація оприлюднюється в ЗМІ шляхом одночасної публікації точок зору обох сторін в рамках одного матеріалу. Третя сторона повинна дотримуватися аналогічного принципу висвітлення перемовин, про що сторони домовилися сприяти одна одній.

У підписаній угоді також йдеться про те, що відеофіксація перемовин має бути забезпечена за допомогою двох стаціонарних камер: по одній – від кожної із сторін колективного трудового спору. Оприлюднення відеоматеріалів може здійснюватися тільки за взаємною згодою сторін.

Перше організаційне засідання примирної комісії, на якому буде затверджено регламент роботи комісії, призначено на 10 травня 2018 року, з 14.00 до 17.00 в будівлі заводоуправління (3 поверх).

7 травня 2018 року до кінця робочого дня представники сторін обмінюються проектами регламентів у паперовому та електронному вигляді.

Наталія Маринюк, глава уповноваженого представницького органу найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Підписання угоди про створення примирної комісії поклав початок примирним процедурам. В рамках цих процедур будуть розглянуті вимоги трудового колективу та опрацьовані рішення, які повинні задовольнити всі сторони колективного трудового спору, і перш за все працівників підприємства. Дякую трудовому колективу за довіру та підтримку.

Олена Пилипенко, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ми готові до предметного та конкретного обговорення всіх вимог, зазначених в рамках колективного трудового спору. Сподіваємося на конструктивний діалог – з об'єктивними фактами, перевіреною та підтвердженою інформацією, без зайвого емоційного забарвлення – для розробки спільного рішення, від якого виграють обидві сторони.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021