ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Нагороди за впровадження енергоефективних рішень і використання альтернативних видів палива

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» нагороджено дипломом за впровадження кращих енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій, що знижують негативний вплив на навколишнє середовище. Підприємство отримало диплом переможця під час міжрегіональної конференції «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку», яка відбулася у Дніпрі.

Організаторами конференції виступили Дніпропетровська обласна рада, Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ, обласна організація працедавців і Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство. Конференція відбулася у рамках програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки. Проект «Зелених рішень» впроваджується в Україні за підтримки уряду Німеччини та направлений на популяризацію ідей зеленого економічного розвитку, створення умов для впровадження сучасних і екологічно безпечних способів виробництва.

Окрім вручення диплома, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також має спеціальний приз – «Кращі практики впровадження альтернативних видів палива».

Минулого року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовувало нову технологію при виробництві вапна, аналогів якої немає в Україні, – часткове заміщення природного газу біопаливом. Ця технологія дозволяє економити близько 3 млн кубометрів природного газу на місяць. Як альтернатива газу використовується лушпиння насіння соняшнику, подрібнене до пилоподібного стану. Таким чином 2,2 тонни подрібненого лушпиння замінюють 1 000 кубометрів природного газу.

Крім того, з моменту приватизації підприємства, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» понизило вжиток природного газу майже в 2 рази. За цей час на комбінаті збільшили використання пиловугільного палива, побудувавши комплекс з його приготування та вдування. Продовжити зниження витрати природного газу планується за рахунок введення в експлуатацію двох нових машин безперервної розливки сталі, установки підігрівачів сировини на вапняних обертових печах, реконструкції двох дрібносортних станів.

Довідка:

На початку грудня минулого року в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулась зустріч Клубу підприємств-лідерів зеленої економіки за участю Генерального консула Федеральної Республіки Німеччини Вольфганга Мьоссінгера. Клуб об'єднує наукові організації, великі промислові та сільськогосподарські компанії Дніпропетровської області, які впроваджують інноваційні проекти. Деякі з них здійснюються за підтримки уряду Німеччини, німецьких експертів.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021