ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Міністр інфраструктури Володимир Омелян: забезпечити ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» машиністами тепловозів і технікою

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян екстрено поставив завдання надати допомогу та підтримати в цей складний момент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що змушене було припинити своє виробництво через незаконний страйк працівників цеху експлуатації залізничного транспорту.

Міністр дав вказівку забезпечити найбільше гірничо-металургійне підприємство країни людьми та за необхідності технікою, щоб не допустити суттєвого падіння обсягів виробництва, відвантаження продукції, сплати податків і зниження Валового внутрішнього продукту (ВВП). Найближчим часом підприємству будуть надана 11 тепловозів ЧМЕ з бригадами «Укрзалізниці». Крім того, в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прибудуть працівники ПрАТ «Київ – Дніпровське міжрегіональне підприємство промислового транспорту» (МППЖТ) з інших регіонів. З них будуть складені локомотивні бригади, яких не вистачає гірничо-металургійному підприємству.

Директор транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Андрій Киндрат підтвердив представникам МППЖТ і «Укрзалізниці», що наразі металурги потребують машиністів і укладачів потягів. На сьогоднішній день, 18 травня, на лініях підприємства задіяно 16 тепловозів, частина робітників вже стала до роботи після перемовин з адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

За необхідності «Київ – Дніпровське МППЖТ» готове додатково надати машиністів і інших фахівців, щоб повністю закрити усі потреби металургійного підприємства в послугах із залізничних перевезень всередині підприємства. Адміністрація та колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлюють вдячність міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну, в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євгену Кравцову та голові правління ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЖТ» Руслану Сека за оперативну реакцію на нештатну ситуацію та підтримку підприємства у важкий момент. Наразі менеджмент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тримає ситуацію під контролем і вживає усіх необхідних заходів для стабілізації ситуації та відновлення виробничого процесу.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021