ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

10–й міжнародний конкурс прокатників пам'яті Іона Ротару

Кривий Ріг, 21 травня 2018 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся 10–й, ювілейний, міжнародний конкурс прокатників, присвячений пам'яті заслуженого металурга України Іона Ротару. Цього року у конкурсі взяли участь команди металургійних підприємств з Кривого Рогу, Каменського, Запоріжжя, Маріуполя та Теміртау (Казахстан).

Дмитро Букотін, заступник директора прокатного департаменту з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Не зважаючи на те, що у день проведення конкурсу, 18 травня, було тимчасово припинено виробництво, зокрема прокатних агрегатів, конкурс прокатників відбувся. Такі змагання потрібні та корисні для фахівців прокатного виробництва. Вони дають можливість учасникам проявити свої професійні якості, поділитися досвідом з колегами та відточити навички, необхідні як у роботі, так і в області безпеки.

Традиційно конкурс складався з теоретичної та практичної частин. У першій частині конкурсу учасники пройшли комп'ютерне тестування в тренінг-центрі з безпечного виконання робіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Конкурсантам було запропоновано відповісти на 40 запитань, які стосуються їхньої професійної діяльності, пожежної безпеки та охорони праці.

У другій частині конкурсу вальцівники та майстри основних виробничих ділянок визначали геометричні розміри зразків готової продукції на швидкість і точність. Оператори поста управління розраховували діаметр валків і параметри прокатки. Вальцівники та майстри змагалися в умінні правильно виробляти розбирання-збирання підшипників рідинного тертя валкової опори, налаштовувати привалкову арматуру та кліть.

Перемогу отримали прокатники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з результатом 95 балів. Друге місце з 81,2 бали завоювала команда меткомбінату «Азовсталь» і третє призове місце дісталося команді ПАТ «Запорожсталь», яка набрала 80,8 бали.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021